Lindsay Lohan’ın Eski Sevgilisi Samantha Ronson Bebek Haberlerine Tepki Verdi – Hollywood Life


Lindsay Lohan'ın Eski Sevgilisi Samantha Ronson Bebek Haberlerine Tepki Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Gregory Pace/BEI/Shutterstock

Lindsay Lohaneski kız arkadaşı Samantha Ronson, 45, anne adayı için mutlu. DJ konuştu TMZ 36 yaşındaki oyuncunun ardından instagram o ve kocasının heyecan verici haberlerini paylaşmak için Bader Şammas birlikte ilk çocuklarını bekliyorlar. “Ona tüm iyilikleri dilerim. Birisi bebek beklerken her zaman harika bir haber” dedi.

Samantha’nın tepkisi, o ve Lindsay’in birkaç yıl ara sıra çıkıp 2009’da ilişkiyi tamamen bırakmasından sonra gelir. Yıllar sonra, 2012’de, Kötü Kızlar yıldız, romantizme ve kendisi hakkında ne fark ettiğine yansıdı. “Birisiyle birlikte olmadan önce kendimi sevmem gerekiyordu,” dedi Bize Haftalık o zaman. “Ve ben çok şey yaşıyordum. İki zehirli insan bir arada olamaz. Hikayenin sonu.”

Lindsay Lohan, Samantha Ronson
Lindsay ve Samantha birkaç yıl aralıklarla çıktılar. (Gregory Pace/BEI/Shutterstock)

“Artık arkadaşız,” diye ekledi. “İşte böyle başladı, bu yüzden olması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum.” Ayrıca 2019’da yaptığı bir röportajda “her şeyden çok arkadaş olduklarını” ve “her zaman en iyi arkadaşlar gibi olduklarını” söyledi. Howard Stern Gösterisi.

Lindsay hamile olduğunu, önünde siyah harflerle “yakında geliyor…” yazan beyaz bir tulumun fotoğrafını yayınlayarak duyurdu. “Mutlu ve heyecanlıyız!” diye haykırdı. için de bir açıklama yaptı. TMZ. “Yeni aile üyemizin gelişi için çok heyecanlıyız ve hayatımızın bir sonraki bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz!” dedi.

Lindsay Lohan, Samantha Ronson
Lindsay ve Samantha bir önceki gezi sırasında. (Jason Szenes/EPA/Shutterstock)

Lindsay ve Bader’in bebek haberi Temmuz 2022’de evlendikten sonra geldi. Muhabbet kuşları 2020’de çıkmaya başladılar ve Kasım 2021’de nişanlandıklarını duyurdular. “Bu benim kocam olmasına şaşırdım. Hayatım ve her şeyim, ”Lindsay, evliliklerini duyururken onunla bir fotoğrafın yanına yazdı. “her kadın her gün böyle hissetmeli.”

Evlendikten sonra bir kaynak bize Lindsay’in hayatında harika bir yerde olduğunu söyledi. Lindsay sonunda hayatında bir bebek yetiştirebileceği bir yere geldi. Bader ile tanışmadan önce bir bebek istiyordu ve evlat edinmeyi istemekten açıkça bahsetti” dedi. HollywoodLife ÖZEL. Lindsay’in verecek çok sevgisi var ama şu anda bu onun önceliği değil. Kariyerine ve hayatının aşkıyla hayatın tadını çıkarmaya odaklanmış durumda.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/lindsay-lohan-ex-samantha-ronson-reacts-baby-news/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir