Lindsay Lohan Türkiye’den Makyajsız Fotoğraf Paylaştı – Hollywood Life


Lindsay Lohan Türkiye'den Makyajsız Fotoğraf Paylaştı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andy Kropa/Invision/AP/Shutterstock

Lindsay Lohan finansörle evlendikten birkaç gün sonra Bodrum, Türkiye’deyken “güneşte eğlendiğini” itiraf ediyor Bader Shammas. 36 yaşındaki oyuncu itirafta bulundu. yeni bir galeri paylaştı 7 Temmuz Perşembe günü Instagram hesabında Türkiye’den fotoğraflar. Ve özellikle bir fotoğrafta Lindsay’in yüzü çıplak ve güzel görünüyordu! Bunlar elbette Lindsay’in 32 yaşındaki Bader ile evliliğini duyurmasından bu yana paylaştığı ilk fotoğraflar ve görünüşe göre evlilik hayatını seviyor.

Yukarıdaki makyajsız selfie’de de görebileceğiniz gibi Lindsay, Türkiye’deyken suda eğleniyor. Aşağıda paylaştığı fotoğraflardan oluşan galeriye bakarsanız, Türkiye’nin sunduğu tüm yemeklerin, gezilerin ve havuz zamanının tadını çıkardığını görürsünüz.

Söylediğimiz gibi, bu fotoğraflar Lindsay ve Bader’in doğum gününden önce samimi bir törenle evlenmelerinden birkaç gün sonra geldi. Aktrisin bir temsilcisi haberi doğruladı HollywoodYaşam, Lindsay’in başka bir Instagram gönderisinde habere atıfta bulunmasının ardından, “Evet, Lindsay Lohan evli” dedi. Bu gönderi için kendisinin ve Bader’ın bir fotoğrafını paylaştı. yazı“Ben dünyanın en şanslı kadınıyım. Beni buldun ve mutluluğu ve zarafeti aynı anda bulmak istediğimi biliyordun. Benim kocam olmana şaşırdım. Hayatım ve her şeyim. Her kadın her gün böyle hissetmeli.”

Lindsay ve Bader, çıkmaya başladıktan bir yıldan biraz fazla bir süre sonra, Kasım 2021’de nişanlandılar. bu kötü kızlar star muhteşem yüzüğünü şu mesajla gösterdi: “Aşkım. Benim hayatım. Ailem. Benim geleceğim”. Lindsay, hayranlarını Bader ile ilk kez Şubat 2020’de silinen Instagram fotoğrafıyla tanıştırdı. Ablasıyla “güzel bir gece” geçirdiğini söyleyerek gönderiye başlık attı. Alianave evlenmeye devam edeceği Bader.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/lindsay-lohan-makeup-free-photo-turkey/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir