Lindsay Lohan, Reklam İçin ‘Kötü Kızlar’ ve ‘Ebeveyn Tuzağı’ndan Alıntı Yapıyor – Hollywood Life


Lindsay Lohan


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Lindsay Lohan çok çekici! 36 yaşındaki ünlü oyuncu, filmlerinden iki ikonik replik söyledi. Kötü Kızlar Ve Ebeveyn Tuzağı yeni bir video reklam klinik cilt bakım markası için Peter Thomas Roth. Video, Lindsay’in markanın yeni göz bantları için bir yardım hattı operatörünü oynamasıyla açılıyor ve ilk arayan kişiye gururla konuşuyor. O kişi ona göz bantlarının onun için neler yapabileceğini sorar ve Lindsay onunla birlikte yanıt verir. Kötü Kızlar satır, “Sınır mevcut değil!”

Ardından, Lindsay elindeki aynayla kendini kontrol ediyor ve doğrudan kendisine bir iltifat ediyor. Ebeveyn Tuzağı. “Tatlım, hiç bu kadar iyi görünmemiştin,” diyor. Hayranlar, Lindsay’in ikizler Hallie Parker ve Annie James’i canlandırdığı 1998 yapımı sevilen filmdeki bu repliği hatırlayacaklar.

Hayranlar, Lindsay’in en tanınmış iki film repliğinden alıntı yaparak çok eğlendiler. Böylece, yorumlar bölümünde onun film alıntılarından daha fazlasını listelediler. Bir hayran, “Lindsay Lohan, Peter Thomas Roth Göz Bandı takıyor, ben de Peter Thomas Roth Göz Bandı aldım” diye yazdı. Bir başkası, “getir” dedi.

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan ‘The Parent Trap’ filminde (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Lindsay, bazı kişisel mücadelelerle başa çıkmak için oyunculuğa ara vermeden önce, kariyerinin başlarında pek çok klasik filmde rol aldı. Lindsay, 2022’de tatil filmiyle oyunculuk geri dönüşünü yaptı. Noel için düşüyor. Bir sonraki filmi Netflix fantastik romantik komedi İrlanda Dileği oynadığı Ed Speelers Ve Ayşe köri. Lindsay’in uzun zamandır beklenen bir devam filmi çekeceği de söyleniyor. Çılgın Cuma rol arkadaşıyla Jamie Lee Curtis.

Özel hayatına gelince, Lindsay Mart ayında ilk çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Lindsay, küçüğünün yaklaşmakta olan gelişini kocasıyla kutladı. Bader Şammas36 yaşındaki aile üyelerinin katıldığı baby shower partisine katıldı. Lindsay’in daha önce görüşmediği, boşanmış ebeveynleri, Dina Lohan Ve Michael Lohanikisi de duşta onu kutluyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/lindsay-lohan-movie-lines-advertisement-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir