Lindsay Lohan, Jamie Lee Curtis’le “Freaky Friday 2″yi Çekmek İstiyor – Hollywood Life


Lindsay Lohan, Jamie Lee Curtis'le "Freaky Friday 2"yi Çekmek İstiyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Lindsay Lohan son zamanlarda kariyerinde yeniden canlanmanın tadını çıkarıyor — yeni Netflix tatil filmini izleyin Noel için düşüyor – ve eski çocuk yıldız ivmeyi devam ettirmek istiyor! ÖZEL bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı aktrisin 2003 yapımı kült komedi klasiğinin devam filmini izlediğini Çılgın Cuma tam olarak bunu yapmak için… ve hatta orijinal filmdeki rol arkadaşıyla proje hakkında tartışıyor: Jamie Lee Curtis!

Lindsay Lohan, Jamie Lee Curtis'le "Freaky Friday 2"yi Çekmek İstiyor - Hollywood Life
Jamie Lee Curtis ve Lindsay Lohan, 2003 yapımı ‘Freaky Friday’in devamı için sohbet ediyorlar. (Everett Koleksiyonu)

“[Lindsay and Jamie Lee] Bunu gerçekleştireceklerinden eminler ve çevrelerinde bu projeyi hayata geçirmek için son derece kararlı olan bir ton inanılmaz yetenekli ve istekli insan var,” diye söze başladı içeriden biri. “Zaten geliştirilmiş bir senaryoları var ve hepsi son derece ilgili olan birkaç farklı stüdyo ve yapımcıyla konuşuyorlar.”

Kesinlikle, hayranlar olası bir Freaky Friday 2 için çıldırıyorlar, ancak görünüşe göre Lindsay de bir an yaşıyor olabilir, çünkü bu doğru yönde bir adım daha anlamına gelir. Kaynak, “Lindsay için tam bir daire çiziyor” dedi. “Kariyerinde ikinci bir şans elde ediyor ve bu sefer doğru olanı yapmaya kararlı. ne zaman yaptı Çılgın Cuma, bu onu yıldızlığa fırlattı. Devasa geri dönüşünün zirvesinde otururken, bu filmin Jamie Lee için olduğu kadar kendisi için de çok şey ifade edeceğini biliyor.”

ilk ne zaman Çılgın Cuma çıktı (aslında ikincisiydi, çünkü başrolde oynadığı 1976 filminin yeniden başlatılmasıydı. Jodie Foster), Lindsay, vücut değiştiren bir komediye kusursuz yaklaşımıyla 16 yaşında şöhret stratosferine fırlatıldı. Prömiyerden bu yana, genellikle yıldızların kendilerinden gelen bir devam filminden söz ediliyor! Sadece bir gün önce, 10 Kasım’da Jamie Lee onu yanına aldı. instagram birlikte yıldızların bir fotoğrafını paylaşmak için, “@lindsaylohan’ı onunla halıları ve devre şovlarını kızaklarken görmek Noel İçin Düşmek @netflix filmi birlikte geçirdiğimiz zamanı özlememe neden oluyor ve bugün cuma, bu yüzden onu acayip özledim diyorum!”

Lindsay Lohan, Jamie Lee Curtis'le "Freaky Friday 2"yi Çekmek İstiyor - Hollywood Life
Lindsay Lohan ve Jamie Lee Curtis, ‘Freaky Friday’ devam filmini bir an önce gerçekleştirmeye hazır. (Everett Koleksiyonu)

Bu, kameraların çalışmaya başlaması için bir onay değilse Çılgın Cuma 2sonra belki de Lindsay’in görünüşü Jimmy Fallon ile Bu Gece Gösterisi bir gün önce işe yarayabilir. Şarkıcı, kendisinden sürpriz bir mesaj aldıktan sonra Jamie Lee ile devam filmi hakkında konuştuklarını söyledi. cadılar bayramı simge. “O sırada sette çekim yapıyordum ve Jamie Lee Curtis size yazıyor ve hemen heyecanlanıp dikkatiniz dağılıyor. Bu yüzden kendimi dünyaya indirmek zorunda kaldım, ”dedi Lindsay ev sahibine Jimmy Fallon. “Sonra ‘Freaky Friday 2’ dedi ve ben daha çok heyecanlandım. İkimiz de buna dahil olurduk.

yakın ikinci bir kaynak Herbie: Tamamen Dolu veteriner ÖZEL söyledi HollywoodYaşamı tüm şakalar bir yana, dinamik ikili yeniden bir araya gelme konusunda ciddi. “Lindsay ve Jamie Lee Curtis hakkında şaka yapıyor gibi görünebilirler. Çılgın Cuma 2, ama şakadan başka bir şey değil. Lindsay birçok telefon görüşmesinde Jamie Lee ile konuşuyor ve ikisi de bu konuyla ilgileniyor, öyle ki programlarında zamanı nasıl bloke edeceklerini konuşuyorlar.”

Lindsay, Netflix için ikinci yeni filmini çekmeye geri dönerken ve Jamie Lee de ondan dönüyor. Cadılar Bayramı Sona Eriyor promosyon turu, umalım ki çift programlarını boşaltabilir ve Çılgın Cuma 2 olmak!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/12/lindsay-lohan-freaky-friday-sequel-jamie-lee-curtis-details-exclusive/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir