Lindsay Lohan Hamile, Bader Shammas ile İlk Bebeğini Bekliyor


Sıradan bir anne olmayacak, havalı bir anne olacak.

Lindsay Lohan hamile! bu Kötü Kızlar aktris kocasından ilk çocuğunu bekliyor Bader Şammasonun hakkında ifşa etti instagram 14 Mart’ta bir bebeğin tulumunun fotoğrafının yanında “Kutsanmış ve heyecanlıyız!” 36 yaşındaki, doğum gününü tam olarak açıklamazken, sevimli tulum duyurusunda “Yakında geliyor” diye alay etti.

bu Ebeveyn Tuzağı Şap da söyledi TMZ“Hayatımızın bu sonraki bölümünü dört gözle bekliyoruz!”

Lindsay ve Bader’in ebeveynlik yolculuğu, düğümü attıktan bir yıldan kısa bir süre sonra gelir. bu Noel için düşüyor star başlangıçta bir ilişki güncellemesine işaret etti. instagram Temmuz ayında 36. doğum gününde Bader’e mesaj. Bader ile bir selfie’ye “Ben dünyanın en şanslı kadınıyım” notunu düştü. “Beni buldun ve aynı anda hem mutluluk hem de zarafet bulmak istediğimi biliyordun.”

“Kocam olmana şaşırdım,” diye ekledi. “Hayatım ve her şeyim. Her kadın her gün böyle hissetmeli.” Temsilcisi daha sonra E’ye onay verdi! Gerçekten evli olduklarına dair haberler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367991/lindsay-lohan-is-pregnant-expecting-first-baby-with-husband-bader-shammas?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir