Lindsay Arnold Yanlış Hamilelik Testinden Sonra Kızını Rahatlatıyor – Hollywood Life


lindsay arnold


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Lindsay Arnold katıldı HollywoodLife Podcast’i 18 aylık kızı Sage’in negatif bir hamilelik testinin ardından ağlarken onu teselli ettiği son viral TikTok videosunu açtı. Önümüzdeki sezondan ayrıldığını duyurmadan önce Yıldızlarla Dans, eski profesyonel, 2 numaralı bebeğe hamile kalma mücadelesini takipçileriyle gerçek olarak sosyal medyaya taşıdı. “Çok zor ama yalnız olmadığımızı bilmek bizi rahatlatıyor. Birkaç yıl öncesine kadar kimse bu konuyu tartışmıyordu ve bu seni utandırıyor ve sende bir sorun varmış gibi – ve yok. Herkes bunu kendi farklı yollarımızda yaşar,” diye açıkladı Lindsay. HollywoodLife Podcast’i. “Kesinlikle yayınlamaktan korktum. Mesela, bu kişisel şeylerden bahsetmemeli miyim? Ama yaptığım için mutluyum.”

Viral videoda, Lindsay ve kızı Sage, profesyonelin hamilelik testinde pozitif sonuç almasının ardından kutlama yaparken görülüyor. Ancak videonun üzerindeki metinde, “Pozitif bir hamilelik testi aldığınızda ve ardından [period] birkaç gün sonra ama tatlı kızınız yolun her adımında yanınızda…” Bir sonraki klipte, 18 aylık bebek annesinin gözyaşlarını siliyor ve onu dolabının zemininde kucaklıyor. “Bence anlamak için çok genç ama duygularımızı tam olarak anlaması oldukça çılgınca. Ne zaman üzgün olduğumu biliyor, ne zaman mutlu olduğumu biliyor ve buna bir şekilde tepki veriyor ve buna uyum sağlıyor,” diye açıkladı Lindsay, o anın “muhtemelen annelikteki en havalı anlardan biri olduğunu” da sözlerine ekledi. [her]şu ana kadar.”

@lindsarnold

Tatlı kızım ❤️ Onsuz ne yapardım bilmiyorum ❤️ #ttc #gebelik #yanlış pozitif #ttcjourney #daughterslove #anne ve kızı #en iyi arkadaşım

♬ Aşık olmaktan kendimi alıkoyamıyorum – Haley Reinhart

Lindsay, “Duygularıma ne kadar derinden bağlı olduğunu bilmek bile – o benim bir uzantım, o benim bedenimin dışındaki kalbim,” diye fışkırdı. “Neler olup bittiğini anlamadığını biliyorum, ama mutlu olduğunu, üzgün olduğunu ve annesinin yaşadığını anladı. Benimle empati kurdu” dedi.

Dansçı, kendisinin ve kocasının, samuel cusick, kesinlikle ikinci çocukları için denemeye devam ediyorlar. “Sage’e bir kardeş daha yapacağımız için çok heyecanlıyız!” kızının, bebek kuzenleriyle ne kadar büyük bir abla olacağını şimdiden kanıtladığını sözlerine ekledi. “İnanılmaz biri, hiç kıskançlık yok. Bebeğe karşı çok sevgi dolu, onları göreceği için çok heyecanlı. O çok besleyici, bu yüzden onun için başka bir kardeşe sahip olmak için sabırsızlanıyorum. Kesinlikle daha fazla çocuk istiyoruz, bu bizim için her zaman planlarımızdaydı.”

Lindsay, ilk cam astarlı plastik biberon olan yeni ChiccoDUO şişesi hakkında sohbet etmek için HL ile konuştu. “Orada çok fazla seçenek var ve dürüst olmak gerekirse, şişelerle hangi rotayı izlemeniz gerektiğini bilmek zor, kesinlikle bizim için büyük bir seçimdi.” o açıkladı. “Sage, ChiccoDUO şişesini çok seviyor. Onu düşürmesi ve kırılması konusunda endişelenmeme gerek yok ve bu inanılmaz.”

Lindsay Arnold ile HollywoodLife Podcast röportajının tamamını dinlediğinizden emin olun!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/lindsay-arnold-daughter-sage-pregnancy-test/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir