Lily-Rose, İkisi de Cannes’a Katıldıktan Sonra Johnny Depp ile Konuşuyor – Hollywood Life


zambak gülü deppj johnny depp


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Anthony Harvey/David Fisher/Shutterstock

Lily-Rose Depp ünlü babasıyla olan ilişkisini herkesin önünde sık sık tartışmaz, Johnny Depp. Ancak, performansıyla uzun süre ayakta alkışlandıktan sonra onun için ne kadar mutlu olduğunu açtı. Jeanne du Barry Cannes Film Festivali’nde. Lily-Rose, tartışmalı yaklaşan şovunun prömiyerini yaparken bu yıl da Cannes’daydı. İdöletkinlikte.

Lily-Rose, “Onun adına çok mutluyum” dedi. Bu gece eğlence. “Ben çok heyecanlıyım. Ve gurur duyduğumuz projelerde yer almamız o kadar harika ki.”

zambak-gül depp johnny epp
Cannes’da Lily-Rose ve Johnny Depp. (Anthony Harvey/David Fisher/Shutterstock)

Johnny için epey bir yıl oldu. Haziran 2022’de eski sevgilisine karşı haftalarca süren hakaret davasını kazandı. kehribar duydum. Johnny, 2018’de taciz kurbanı olmakla ilgili bir köşe yazısı yazdıktan sonra Amber’ı kendisine iftira atmakla suçladı. Amber, yazısında istismarcısının adını vermedi. Ancak bir jüri, makalenin Johnny’nin itibarına ve kariyerine zarar verdiğini ve Amber’ın oyuncuyu gerçek bir kötülükle karaladığını tespit etti.

Duruşmanın ortasında Lily-Rose, babasının durumu hakkında alenen yorum yapmadı. Çoğunlukla, babasının geçmiş başarısına güvenmeden eğlence sektöründe kendi adını duyurmak için çalıştı. İdöl Lily-Rose’un ilk televizyon dizisi ve bugüne kadarki en büyük rolü.

johnny depp zambak-gül depp
Johnny Depp, Lily-Rose ile 2013’te. (Unimedia/Shutterstock)

Gösteride, bir çöküşün ve iptal edilen turnenin ardından kariyerini yeniden inşa etmeye çalışan Jocelyn adında bir pop yıldızını canlandırıyor. Yanında dizide rol alıyor Hafta SonuTedros adında bir kült lideri oynayan. Jocelyn, kariyerini geri almaya çalışırken bir kulüpte Tedros ile tanışır. Prömiyeri öncesinde, İdöl Grafik sahneleri ve içeriği nedeniyle şimdiden medyanın yoğun ilgisini çekti.

Lily-Rose, 23 Mayıs’ta düzenlediği basın toplantısında şovu çevreleyen tartışmaya ve setteki “zehirli” olduğu iddia edilen ortama kısaca değindi. Biliyorsun öyle değil, ”diye paylaştı. “Deneyimlerimin hiçbirini yansıtmadı.”

O da söyledi ET seyircinin Cannes’daki galaya tepkisini görmenin “inanılmaz” olduğunu. Lily-Rose, “Bu, birlikte yaşadığımız her şeyin çok güzel bir kutlaması ve doruk noktası gibi hissettirdi,” dedi. “Ve şovda yer alan ve bu küçük aileyi birlikte yaratan güzel bir süreç. Gerçekten çok güzel hissettirdi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/lily-rose-johnny-depp-cannes-film-festival-premieres-reaction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir