Lily-Rose Depp ve 070 Shake, Havaalanında PDA Dolu Bir Buluşma Yaptı


Mesafe, kalbi daha çok büyütür.

25 Mayıs’ta, Cannes Film Festivali’ne katılmak için Fransa’ya yaptığı gezinin ardından Los Angeles Uluslararası Havalimanı’na indikten hemen sonra, Lily-Rose Depp dışarıda onu bekleyen özel bir kişi için kestirme yol yaptı: Rapçi 070 sallamak.

Max’in yeni dizisinin yıldızı İdöl New Jersey’li müzisyene koştu ve onu kaldırımda birkaç yolcunun, sürücünün ve havaalanı personelinin yanında tutkulu kucaklamalar ve buharlı öpücüklerle karşıladı. 23 yaşındaki Lily-Rose, seyahatleri için beyaz kısa bir tişört giydi, siyah eşofman altı ve siyah kedi gözü güneş gözlüğü ile eşleşti ve küçük siyah bir çanta ve büyük bir şişe Evian suyu taşıdı.

kızı Johnny Depp ve eski Vanessa Paradis rapçi ile olan ilişkisini doğruladı – gerçek adı Danielle Balbuena— 11 Mayıs’ta, Instagram Hikayesinde iki öpüşmenin fotoğrafını paylaşarak. Lily-Rose, fotoğrafın altına “AŞKIMLA 4 AY GEÇİRDİM” yazdı.

Aktris ve 070 Shake, Instagram resmi makamına gitmeden önce, Şubat ayında Paris Moda Haftası sırasında bir akşam yemeğinde birlikte görüldüklerinde aşk dedikodularına yol açtı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375598/lily-rose-depp-and-070-shake-s-romance-reaches-new-heights-during-airport-pda-session?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir