Lily-Rose Depp, Prömiyerinde Hafta Sonunun Yanında Siyah Elbisesiyle Sallandı – Hollywood Life


Lily-Rose Depp, Prömiyerinde Hafta Sonunun Yanında Siyah Elbisesiyle Sallandı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock

Lily-Rose Depp23, yeni HBO dizisinin galasına gururla katıldı. İdöl, Pazartesi günü Fransa’da Cannes Film Festivali’nde. kızı Johnny Depp önü çiçek detaylı siyah kolsuz bir elbise ve yanında poz verdiği siyah topuklu ayakkabılarla inanılmaz görünüyordu. Hafta Sonu, 33, dizinin ortak yaratıcısı ve aynı zamanda başrol oyuncusu ve diğerleri. Sarı saçlarını yüzünün iki yanından sarkan birkaç gevşek kıvırcık bukle ile toplamıştı ve kıyafetiyle eşleşen gurur verici bir makyaj yapmıştı.

Lily-Rose Depp, Hafta Sonu
Lily-Rose ve The Weeknd ‘The Idol’ galasında. (David Fisher/Shutterstock)

Weeknd, pozları sırasında hem kendisi hem de Lily-Rose kameraya kocaman gülümserken siyah beyaz bir smokin giymişti. ortak yaratıcı Sam Levinson de katılımdaydı ve yıldızların yanında poz verirken siyah papyonlu beyaz bir takım giymişti. Diğer katılımcılar dahil David Zaslav, Rachel Sennott, Sophie Mudd, hari nef, Da’Vine Joy RandolphVe Jennie Kim.

Lily-Rose Depp
Lily-Rose’un galadan bir başka fotoğrafı. (Anthony Harvey/Shutterstock)

İdöl The Weeknd’in karakteri Tedros’a aşık olmaya başlayan, gelecek vadeden bir pop yıldızı olan Lily-Rose’un karakteri Jocelyn hakkındadır. Tedros bir kendi kendine yardım gurusu/modern zaman tarikat lideridir ve ilişkileri toksik ve karmaşık hale gelerek birçok ilginç ve akılda kalıcı hikayeye yol açar.

Lily-Rose ve The Weeknd’in Cannes galasında boy göstermesi, yeni dizinin sahne arkası olduğu iddiasıyla manşetlere çıkmasının ardından geldi. The Weeknd’in dizinin daha çok Lily-Rose’a odaklandığı için “mutsuz” olduğunu iddia eden iddialar, her ikisi de “Can’t Feel My Face” şarkıcısı tarafından reddedildi. twitter şifreli bir video ve mesaj paylaşmak için ve HBO. Ayrıca aralarında dram iddiaları da vardı. Amy Seimetz ve yapım sırasında gösterinin yönetmeni olarak onun yerini alan Sam.

“Yaratıcıları ve yapımcıları İdöl HBO’nun en heyecan verici ve kışkırtıcı orijinal programlarından birini oluşturmak için çok çalışıyoruz” dedi. İnsanlar. “İlk bölümlerin şovu ve yapımına yönelik ilk yaklaşım maalesef HBO standartlarını karşılamadı, bu yüzden bir değişiklik yapmayı seçtik. Süreç boyunca, yaratıcı ekip kendini güvenli, işbirliğine dayalı ve karşılıklı saygıya dayalı bir çalışma ortamı yaratmaya adadı ve geçen yıl ekip, hem yapımın hem de oyuncular ve ekibin çıkarına olduğunu düşündükleri yaratıcı değişiklikler yaptı. paylaşmak için sabırsızlanıyoruz İdöl yakında izleyicilerle.”

Lily-Rose ayrıca çıkışa yaptığı açıklamada Sam’i övdü. “Sam, pek çok nedenden dolayı şimdiye kadar birlikte çalıştığım en iyi yönetmen,” dedi. “Yaratıcı bir alanda hiç bu kadar desteklendiğimi veya saygı duyulduğumu, fikirlerime ve fikirlerime bu kadar değer verildiğini hiç hissetmemiştim. Sam’le çalışmak her açıdan gerçek bir işbirliği – onun için her şeyden çok, sadece oyuncularının iş hakkında ne düşündüğü değil, aynı zamanda onu yaparken nasıl hissettiğimiz de önemli. Çalışmalarına değer verdiği insanları işe alıyor ve her zaman içinde görüldüğümü, duyduğumu ve takdir ettiğimi hissettiğim bir ortam yarattı.”

HBO resmi olarak yayınlanacak İdöl 4 Haziran’da

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/lily-rose-depp-black-dress-the-weeknd-the-idol-premiere-cannes-film-festival-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir