Lily-Rose Depp Johnny’nin Deneme Galibiyetinden Sonra BF ile Randevu Gecesi Var – Hollywood Life


zambak gülü


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @CelebCandidly / MEGA

Lily-Rose Depp, 23 yaşında sevgilisine sevgiyle baktı Yasin Stein Çift, 1 Haziran Çarşamba günü Batı Hollywood’da bir randevudayken Çift, birlikte romantik bir akşam yemeği yedikleri Sunset Tower’ın dışında ve babası olan Lily-Rose’da görüldü. Johnny Depp, verandada el ele tutuşurlarken sevgilisiyle sohbet ederken harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu.

Lily-Rose Depp Johnny'nin Deneme Galibiyetinden Sonra BF ile Randevu Gecesi Var – Hollywood Life
Lily erkek arkadaşıyla çıktığı için yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. (@CelebCandidly / MEGA)

Lily-Rose, Yassine’e gülümserken siyah bir eteğin üzerine deri bir ceket giydi. Ayrıca üzerinde basit bir çift küpe vardı ve sarı saçları at kuyruğu şeklinde toplanmıştı. Çok uzun siyah saçlı erkek arkadaşı, elinde sigara varmış gibi görünürken ona dönüktü. Fransız rapçi, eşleşen bir bere ile birlikte bir çift kot pantolon ve siyah bir süveter salladı.

Fotoğraflar, Lily-Rose’un babası Johnny Depp’in eski karısına açtığı iftira davasını kazanmasının ardından çekildi. kehribar duydu Çarşamba günü. Johnny’nin iftira kazanması, Lily-Rose’un 27 Mayıs’ta 23. doğum gününü de kutlamasından kısa bir süre sonra geldi. Model, dışarıda bir kuşak takarken sosyal medyasında birkaç fotoğraf yayınladı. Doğum günü fotoğrafları, iki eski sevgili arasındaki dava başladığından beri Lily-Rose’un ilk yeni fotoğraflarıydı. Johnny Lily-Rose’u eski karısıyla paylaşıyor Vanessa Paradis, onun da bir oğlu var Jack, 20, ile.

Johnny’nin çocukları duruşmada biraz öne çıktı. İfadesi sırasında, kızının Amber’le olan düğününe gelmediğini çünkü “çok iyi şartlarda olmadıklarını” açıkladı. Kararın gelmesinden sonra, Karayip Korsanları star, hikayenin kendi yönünü paylaşmak istemesinin nedenlerinden birinin çocuklarının olduğunu kabul etmişti. Kararın ardından yaptığı açıklamada, “Doğruyu söylemek, çocuklarıma ve beni desteklemekte kararlı kalan herkese borçlu olduğum bir şeydi” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/lily-rose-depp-date-night-boyfriend-photo/

Yorum yapın

SMM Panel