Lily-Rose Depp, Cannes’da Babası Johnny Depp Hakkında Nadir Bir Yorum Yaptı


Lily-Rose Deppbabasıyla gurur duymaya devam ediyor.

Hem o hem de babası Johnny Depp geçen hafta Cannes Film Festivali’nde kendi projelerinin galaları için boy gösterdi, İdöl Ve Jeanne du Barry. Baba-kız ikilisi prestijli etkinlikte henüz ortak bir kırmızı halı görüntüsü yapmamış olsa da, Lily-Rose, filminin 16 Mayıs’taki gösteriminde aldığı ayakta alkışlanma hakkında yorum yaparak Johnny’ye desteğini gösterdi.

23 yaşındaki Lily-Rose, “Onun adına çok mutluyum. Çok heyecanlıyım” dedi. Bu gece eğlence 23 Mayıs’ta yayınlanan bir röportajda. “Ve gurur duyduğumuz projeler yapıyor olmamız o kadar harika ki.”

Artık zamanını İngiltere’nin kırsal kesiminde geçiren Johnny, eski eski aleyhine çok duyurulan karalama davasının ardından üç yıl aradan sonra ilk büyük film rolünü tanıtmak için geçen hafta Cannes’a adım attığında tartışmalara yol açtı. kehribar duydum geçen yaz. Rolünü oynamak Kral Louis XVJohnny filmde yanında yer alıyor Benjamin Lavernhe Ve Maiwennaynı zamanda dönem parçasını da yöneten.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375324/lily-rose-depp-makes-rare-comment-about-dad-johnny-depp-amid-each-of-their-cannes-premieres?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir