Lily Collins Geçmiş İlişkisinde Karşılaştığı Duygusal İstismarı Anımsıyor


Lily Collins hayatının karanlık bir dönemine bakıyor.

bu Emily Paris’te star, 20’li yaşlarının başında bir ilişkide maruz kaldığı tacizi hatırladı ve o sırada kendini taşıma şeklini değiştirdiğini paylaştı.

“Romantik, toksik ilişkim çok fazla sözlü ve duygusal taciz ve çok küçük hissettirilmekti” diye paylaştı 6 Şubat bölümünde. Glennon Doyle ile Zor Şeyler Yapabiliriz dijital ses dosyası. “Süper güvende hissetmek için kendimi küçültmek zorundaymışım gibi sessizliğin ve duygunun içinde oldukça sessiz ve rahat oldum.”

Lily, eski sevgilisinin onu alt etmenin bir yolu olarak ona “Küçük Zambak” ve “fahişe” diyerek “korkunç sözler” kullanacağını söyledi.

Nihayetinde, 33 yaşındaki çocuğa göre, vücudu ilişkiye onu fiziksel olarak hasta edecek bir noktaya kadar tepki vermeye başladı.

Lily, “Cildim parçalanıyordu. Panik ataklar geçiriyordum ve böbrek enfeksiyonlarım vardı,” diye açıkladı. “Bütün bu tuhaf fiziksel tezahürler ama ben, hayatımın o döneminde, vücudunuz size ‘Bu, içinde olmanız gereken bir şey değil’ dediği için ikisini bir araya getirmedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364353/lily-collins-reflects-on-emotional-abuse-she-faced-in-past-relationship?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir