Lili Reinhart, Riverdale Setinden Ayrıldıktan Sonra “Gözyaşı” Döktüğünü Söyledi


Tüm vedalar kolay değildir.

Lili ReinhartThe CW’de Betty Cooper’ı oynayan Riverdaledizinin yedinci sezonuyla final yapması nedeniyle setten ayrılırken biraz duygulandığını paylaştı.

Lili, 13 Aralık tarihinde “Bu gece işten eve dönerken birkaç gözyaşı döktüm” diye yazdı. Instagram Hikayesi. “Küçük çılgın şovumuzun bir sonunun geldiğini düşünmek çok zor.”

İlk olarak 2017’de yayınlanan drama dizisiyle çıktığı yolculuğa geri dönen Lili, sevgi dolu duygular beslediğini paylaştı.

“Bugün olduğum yerde olduğum için çok minnettarım” diye devam etti. “İçin minnettarım RiverdaleHayranlarım için, sevgili Betty’m için ve bu deneyim sayesinde oluşturduğum ailem için.”

Mayıs ayında CW, Riverdale sona yaklaşacaktı. Ve o zamandan beri, Lili geleceğin kariyeri için neler getireceğini düşünüyor. E ile özel bir Ekim röportajında! Haberler, 26 yaşındaki başka bir TV şovunda yer alıp almayacağını açıkladı. Riverdale.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358339/lili-reinhart-shares-she-%22shed-a-few-tears%22-after-coming-home-from-lessigreaterriverdalelessigreater-set?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir