Lili Reinhart, Met Gala’da “Açlıktan Ölen” Ünlüleri Çarptı


Lili Reinhart haute couture yerine sağlığı tercih eder.

bu Riverdale Oyuncu, 2022 Met Gala’sının ertesi günü sosyal medyaya düştü. bazı yıldızların görünüşlerini elde etmek için gittikleri uzunluklar hakkındaki güçlü görüşlerini dile getirdi.

“Kırmızı halıda yürümek ve geçen ay karbonhidrat yemediğin için ne kadar aç olduğunu söylediğin bir röportaj yapmak… hepsi bir f-kral elbisesine sığmak için mi?” onun üzerine yazdı Instagram Hikayesi 3 Mayıs’ta “Çok yanlış. Yani 100’lerce seviyede f—-d.”

Devam etti, “Met Gala uğruna kendinizi aç bıraktığınızı açıkça kabul etmek. Milyonlarca genç erkek ve kadının size baktığını ve her kelimenizi dinlediğini çok iyi bildiğiniz zaman. Cehalet, uhrevî bir iğrençliktir. “

25 yaşındaki Lili, herhangi bir ünlüye adıyla hitap etmedi, ancak kendi tanımladığı “rant” bir gün sonra geliyor. kim Kardashian kabul moda yıldızlarla dolu etkinliğe hazırlanmak için sadece üç haftada 16 kilo verdiğini söyledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329585/lili-reinhart-slams-starving-celebs-at-met-gala-after-kim-kardashian-admits-to-strict-diet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın