Lili Reinhart Görünüşe göre Kim Kardashian’ı Met Gala İçin ‘Açlıktan Öldü’ – Hollywood Life


Lili Reinhart, Kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock

Lili Reinhart Salı günü Instagram hikayelerini görünüşe göre bash etmek için aldı kim Kardashian realite yıldızının Pazartesi günkü Met Gala’ya hazırlanırken katı bir diyet rejimine girmesinden sonraki “iğrenç” davranışı için. “To kırmızı halıda yürüyün ve geçen ay karbonhidrat yemediğiniz için ne kadar aç olduğunuzu söyleyen bir röportaj yapın … hepsi af-kral elbisesine sığsın mı?” en Riverdale Oyuncu, sosyal medya platformunda yaptığı paylaşımlara yazdı.

Devam etti, “Çok yanlış. Yani 100’lerce seviyede f-ked. Met Gala uğruna kendini aç bıraktığını açıkça kabul etmek. Milyonlarca genç erkek ve kadının size hayranlıkla baktığını ve her sözünüzü dinlediğini çok iyi bildiğiniz zaman.”

25 yaşındaki genç, “cehaleti” kınamak için görevlerine devam etti. Kardashianlar yıldızı “öteki dünyalı” ve “iğrenç” olarak gördü ve hayranlarına vücut pozitifliğini desteklemeleri için yalvardı. “Lütfen tüm imajı bedenlerinin etrafında dönen bu aptal, zararlı ünlüleri desteklemeyi bırakın,” diye ekledi, normalde ne kadar sakin bir insan olduğunu, ancak Kim’in halıya sığdırmak için zayıflamak için gereken yorucu çalışma hakkında halıdaki açıklamalarına özellikle kızdığını söyledi. ikonik Marilyn Monroe elbise.

“Genelde sinirli biri değilim, ama Tanrı’ya yemin ederim ki bu endüstrinin toksisitesi bazen beni gerçekten etkiliyor ve öfkemi serbest bırakmak için küçük Instagram Story rantlarımı yapmak zorundayım” dedi.

kim Kardashian
Kim Kardashian 2022 Met Gala’da (Image Press Agency/NurPhoto/Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock).

Kim formda kesinlikle muhteşem görünüyordu Jean Louis elbise ki Bazıları Sıcak Sever Yıldız, o zamanlar Madison Square Garden kalabalığını ünlü olarak şok etti. Görünüşe göre elbisenin içine girme süreci büyük bir çabaydı.

“Buna sığdırmak için 16 kilo vermem gerekti. yapmaya kararlıydım. Bunu yapacağıma inandıklarını sanmıyorum. Ben yaptım,” diye arkadaşına açıkladı Kim La Anthony kırmızı halıda. O söylenmiş moda Bunu yapmak için “günde iki kez sauna kıyafeti giyecek, koşu bandında koşacak, tüm şeker ve karbonhidratları tamamen kesecek ve sadece en temiz sebzeleri ve proteini yiyecekti. Kendimi aç bırakmadım ama çok katıydım.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/lili-reinhart-bashes-kim-kardashian-starving-met-gala-dress/

Yorum yapın