Lila Grace Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life


Kate ve Lila Moss Met Gala'da


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Kate Moss 90’larda bir süper model olarak adını duyurdu ve Calvin Klein ve diğerleri için nesli tanımlayan kampanyalara öncülük etti. Ayrıca yüksek profilli ilişkilerle dikkat çekti. Johnny Depp ve Pete Doherty ve sonunda evlendi ve boşandı Jamie Hince. Ama onunla olan ilişkisiydi. Jefferson Hack onu getiren Lila Grace Moss Hack, şimdi 19. İkonik modelin eşit derecede güzel kızı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Lila’nın babası başarılı bir medya girişimcisidir.

Kate ve Lila Moss
Kate ve Lila Moss, 2 Mayıs 2022’de New York’ta düzenlenen Met Gala’da. (Matt Baron/Shutterstock)

Zor durumdaki aktör Johnny Depp ile tartışmalı ilişkisini takip eden yıllarda Kate’in, bağımsız medya şirketi Dazed’in başındaki editör, yayıncı ve yaratıcı yönetmen olan editör Jefferson Hack ile bir ilişkisi vardı. Lila Grace, Eylül 2002’de çiftin çocuğu olarak dünyaya geldi. Jefferson’ın çalışmaları arasında moda dergilerinin başına geçme yer alıyor. başka bir dergi, Diğer adam, ve gençlik kültürü ve moda yayını sersemlemiş. Ayrıca Anothermag.com, Dazeddigital.com ve Dazedbeauty.com web sitelerinin de yöneticisidir ve şirketin kurucularındandır. şimdilik video kanalı.

“Gerçekten yakınız. En büyük meselemiz birlikte kağıt oynamak – genellikle ben kazanırım” dedi. İngiliz Vogue Nisan 2022’de.

Lila çalışan bir modeldir.

Lila ve Kate Moss
Kate Moss ve kızı Lila Grace Moss. (Francois Mori/AP/Shutterstock)

19 yaşındaki güzel, hem baskı hem de podyum modeli olarak annesinin izinden gitti ve bunda da başarılı oldu. Doğal olarak Kate Moss Ajansı ile anlaştı ve Marc Jacobs Perfect kokusu için modellik yaptı ve kapağını süsledi. İngiliz Vogue. Versace, Blumarine ve Richard Quinn gibi tasarımcılar için podyumda yürüdü.

O söyledi İngiliz Vogue annesinin onun için en iyi seçimi olmadığını söyledi. “Annem beni hep erteledi [modelling]”dedi. “Her zaman ‘Yapmak istersen yapabilirsin, ama tavsiye etmem’ derdi.” Yine de, o bunda çok başarılı.

Lila diyabetle yaşıyor.

Lila Grace Tip 1 diyabet hastası ve yakın zamanda elinde insülin monitörü ve pompasıyla Met Gala kırmızı halısında yürüdü. çekicilik. Anne Kate şık siyah kadife bir numara giyerken, Lila çarpıcı bir şeffaf ve boncuklu Burberry elbisesi giydi. Vogue’a “Kan şekerim düşerse diye şeker tabletlerim var” dedi. Çantada. Ben şeker hastasıyım, bu yüzden bacağımda bir kapsülü kontrol eden ve bana insülin veren buna sahibim. Bunu çantamda bulundurmak çok önemli, her yere benimle geliyor.”

O ve annesi çok yakınlar.

Lila ve Kate Moss
Lila ve Kate Moss (Laurent VU/SIPA/Shutterstock)

Modele göre Lila Grace ve annesi son derece yakınlar. Çocukken, ünlü bir şekilde fotoğrafçılara kaşlarını çatardı. “Benden biri kürk mantolu ve hırlıyor gibiyim,” diye güldü İngiliz Vogue. “Anneme karşı oldukça korumacıydım.” Bu günlerde, güzel ikilinin birbirlerinin dolaplarından eşyalarını değiştirmesiyle yakınlıkları devam ediyor.

İngiliz Vogue Kate, Lila’nın eşofmanlarını ödünç alırken, annesinin Saint Laurent paltolarını ve Chanel çantalarını giymekten hoşlandığını söylüyor. “İyi bir parça seçimine sahip değil” dedi. “Sadece pijamaları var. Muhtemelen bunu söylememden nefret ederdi. Eşofman giydiğini kimsenin bilmesini istemiyor.” Lila, birlikte televizyon izlemeyi de sevdiklerini söylüyor. “İzlemeyi seviyoruz Yasa ve Düzen. Annemin yatmadan önce izlemeyi en sevdiği şey. Netflix’teki tüm suç şovları… tik, tik, tik, ”dedi yayına.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kate-moss-daughter-4745880/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir