Lil Tjay NJ’de Vuruldu ve Acil Ameliyatta: Rapor – Hollywood Life


lil tjay


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Thaddaeus McAdams/Shutterstock

Lil Tjay New Jersey’de vurulduktan sonra hastaneye kaldırıldığı ve acil ameliyata alındığı bildirildi. TMZ. 21 yaşındaki rapçi, 22 Haziran Çarşamba Gecesi, Edgewater, NJ’de gece yarısından kısa bir süre sonra vuruldu. Ameliyat olurken, vurulma nedeniyle aldığı yaraların durumu henüz kamuoyuna açıklanmadı.

Bergen İlçe Savcılığı tweetlendi vurulma olayını araştırdığını ve iki kurban olduğunu söyledi. “Büyük Suçlar Birimi ve Edgewater Polisi, 6/22’de Edgewater’daki The Promenade 14’te gece yarısı civarında 2 kurbanla yapılan bir silahlı saldırıyı araştırıyor. Daha fazla detay takip edilecek” diye tweet attılar. Saldırının gerçekleştiği iki yer olduğu bildirildi: bir Chipotle ve fast-food kuruluşunun çok yakınında bir Exxon Gast İstasyonu. Vurulduğunda TJay’in nerede olduğu ve diğer kurbanın kim olduğu belli değil. Hiçbir şüpheli içeri alınmadı ve nedeni belli değil.

Lil Tjay NJ'de Vuruldu ve Acil Ameliyatta: Rapor – Hollywood Life
Lil Tjay, 2021 Rolling Loud Festivali’nde sahne alıyor. (Thaddaeus McAdams/Shutterstock)

Tjay’in hiçbir sosyal medyasında çekime atıfta bulunulmadı. Çekimden birkaç saat önce bir Instagram Hikayesi yayınladı. “PSA. Sırf bir kişinin etrafında oldun diye o kişinin meyvelerini almaya hak kazanmanı sağlamaz. [sic] emek” yazdı.

Tjay, hip-hop camiasında yükselen bir yıldız oldu. En erken parçaları 2016’da SoundCloud’a inerek, henüz gençliğinden beri müzik yayınlıyor. İlk rekorunu kırdı. Gerçek 2 Kendim 2019’da Columbia Records ile çalıştı ve diğer büyük rap yıldızlarının görünüşleriyle övündü. küçük bebek ve Lil Wayne. İkinci albümünü çıkardı Kader 2 Galibiyet 2021’de. Benzer şekilde, aynı zamanda Tyga, Saweetie ve Telafi etmek.

Lil Tjay NJ'de Vuruldu ve Acil Ameliyatta: Rapor – Hollywood Life
Lil Tjay İngiltere’de sahne alıyor. (Dave Burke/Shutterstock)

İki albümü dışında, Tjay diğer büyük rapçiler tarafından single’larda yer aldı. Konuk yeri vardı Polo G’ler 2019 single’ı “Pop Out.” O da vardı Pop Smoke ölümünden sonra 2020 LP Ay için ateş edin Yıldızları hedefleyin hit single “Mood Swings”de.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/lil-tjay-shot-surgery/

Yorum yapın

SMM Panel