Lil Nas X’in Onlarla ‘Alay Ettikten’ Sonra Trans Topluluğundan Özür Dilemesi – Hollywood Life


Lil Nas X


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Boston Shulz/Shutterstock

Lil Nas X23, 14 Mart’ta silinmiş bir imajla bir kadına dönüşmekle ilgili şaka yaptıktan sonra trans topluluğundan özür diledi. “Trans topluluğundan özür dilerim, bu durumu neden havalı olmadığını düşünmek yerine kesinlikle öfkeyle ele aldım.” onun içinde yazdı cıvıldamak sorunlu resmini sildikten sonra Salı günü. “Size çok sevgiler çocuklar. Üzgünüm”.

Suistimalin kabulü, “Montero” hit yapımcısının bir etkileyicinin fotoğrafını paylaşmasından saatler sonra geldi. kızdırma prenses – gerçek adı Armanda Tounghui olan – onun için instagram sayfa. Glow’un fotoğrafı (aşağıda görülüyor) kadınsı bir Nas X’e benziyordu, bu yüzden şaka yaptı. Hayranlar, yorum için onu hemen utandırdı ve onu trans topluluğuyla alay etmekle suçladı. Özründe belirttiği gibi, başlangıçta öfkeyle cevap verdi.

Bir hayran tarafından ekran görüntüsü alınan ve görülebilen orijinal yanıtlarında Burada, hayranlara, “Kelimenin tam anlamıyla onun bana benzediğini söylüyorum, hepiniz ciddi olamazsınız” dedi. Eleştiriye bir başka yanıtta Nas X, bir Twitter kullanıcısına trans topluluğunu neden gündeme getirdiğini sorguladıkları için “yoğun” olup olmadıklarını sordu.

Bazı hayranlar, Grammy kazananının özründen memnun değildi, ancak Nas X umursamıyor gibiydi. “Bebeğim, bu özür değil! Para dahil maddi yollarla trans topluluğundan da özür dilemelisin, farkındalık yaratmak için platformunu paylaş ve öyle kal! Bu cehennem gibi sahte! bir kişi çarptı. Yanıt olarak Nas X, hayrana “a **” sını “yemesini” söyledi ve bu daha fazla tepkiye yol açtı.

Lil Nas X, geçmiş yıllarda vücuduna geleneksel olarak kadınsı özellikler kattığı için kaşlarını kaldırdı. Örneğin, “Rodeo” rapçisi, görünüşe göre meme implantı ameliyatı geçirdiği için Şubat 2021’de dikkatleri üzerine çekti. “Sıkıldım bu yüzden t****** aldım siz ne düşünüyorsunuz?” yeni göğsünün iki resmine altyazı koydu, üzerlerini sadece eliyle ve bir emojiyle kapladı. Aşağıda görüldüğü gibi, bir tişörtün altında onları zıplattığı bir video da çekti. Hayranlar, aslında sahte göğüsler aldığından neredeyse emin olsalar da, öyle bir şey yapmadığı ortaya çıktı.

O yılın ilerleyen saatlerinde, ilk albümünü duyururken protez bir hamilelik göbeğini seçti. montero17 Eylül’de olacaktı. Her şeyi yaptı ve “bebeği” için bir doğum çekimi yaptı ve ayrıca bir fotoğraf paylaştı. video kendisinin sahte bebek yumruğunu okşaması.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/lil-nas-x-apology-trans-community/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir