Lil Nas X Shades Yeni Şarkı ‘Late To Da Party’ Üzerine BET Ödülleri: Dinleyin – Hollywood Life


Yaklaşık bir yıl sonra Lil Nas X ilk albümünü çıkaran “Industry Baby” 24 Haziran Cuma günü yeni bir müzikle geri döndü ve her zamanki küstahlığını ve karizmasını da beraberinde getirdi. Nas X’in 2022 BET Ödülleri’ne katılmamasından kaynaklanan şarkı için bolca hype ile, “Late To Da Party” onu takım olarak görüyor. YoungBoy Bir Daha Kırılmadı BET Ödülleri’nde büyük gölge atmak için. “Evet, siktir et (Evet), siktir et (Evet), siktir et (Evet), siktir et (Evet, evet),” çılgın şarkı sözlerinden sadece birkaçı. Daha fazla istemek? Yukarıdaki şarkının tamamını dinleyin!

Şarkının yayınlanmasından önce, Lil Nas X, şarkının sahtekarlığını yapan bir teaser yayınladı. Yıldız Savaşları taslak. “Bölüm 1: F-CK BAHİS” yazıyordu. “NBA YOUNGBOY ev hapsinde, izole gezegen HATU’da kapana kısılmış durumda. Acımasız Terör İmparatorluğu (BET), LIL NAS X’e ihanet etti ve onu nüfuz için kullandıktan sonra ona sırtını döndü. Müzik endüstrisi kargaşa içindeyken galaksi bir kahraman arıyor. NAS, YB’yi serbest bırakmak ve zaman dolmadan kötü BET’i yenmek için VİDEO DÜZENLEME’nin kadim gücünü kullanmalı…” Lil Nas X ayrıca şarkıyı kızdırmak için sahte bir BET Ödülleri promosyonu yayınladı. ‘

Parşömen, YoungBoy’un Bir Daha Asla Kırılmadı (Kentrell Galden) federal silah suçlamasıyla yargılanmayı beklerken Ekim 2021’de ev hapsi de dahil olmak üzere katı koşullarla 1,5 milyon dolarlık kefalet verildi. Yuvarlanan kaya. YoungBoy, Eylül 2020’de tutuklandığında tescilsiz bir Masterpiece Arms 9 mm ve .45 kalibrelik Glock Model 21 tabancaya sahip olduğu için suçlu olduğu suçlamalarını reddetti. YoungBoy, bir kovalamacanın ardından Mart 2021’de gözaltına alındı. Duruşması Temmuz ayına kaldı.

Bu sırada Lil Nas X, BET ile savaşa girecek. Görünüşe göre yeni şarkının lansmanı, BET Ödülleri’nin bu yılki adayları açıklamasının ardından Haziran ayının başında başladı – ve Lil Nas X bulunacak bir yer değildi. 1 Haziran’da şu anda silinmiş bir tweet’te “Teşekkürler, BET Ödülleri” yazdı. İlan panosu. “Yine olağanüstü bir sıfır adaylık. Siyah mükemmellik!” Bir Twitter kullanıcısı neden aday gösterilmeyi hak ettiğini hissettiğini sorduğunda, Lil Nas X, “Belki geçen yılın en büyük 3 şarkısı ve eleştirmenlerce beğenilen bir albüm olabilir. Bunun bana biraz yardımcı olması gerektiğini hissediyorum.”

Lil Nas X, BET Ödülleri’nden dışlanmasının nedeninin cinselliğinin olduğunu öne sürdü. “Bu bile değil, aday gösterilmem bile gerekmiyor. Ben sadece siyah gey insanların bu dünyada görülmek için savaşması gerektiğini hissediyorum ve zirveye çıktığımızda bile [pretend] görünmeziz.” Bir haftadan kısa bir süre sonra, Lil Nas X, ağ ile bu kavgayı tırmandırmak için Instagram’a gitti. Başlangıçta YoungBoy’un vokallerini içeren “Late to the Party” adlı bir şarkının önizlemesini yaptı. Müzik, Lil Nas X’in tekrar tekrar “F-ck BET” demesiyle başladı.

Lil Nas X, 2020’de En İyi Yeni Sanatçı dalında aday gösterildi. Ayrıca 2019 ve 2021’de beş BET Hip Hop Ödülü’ne aday gösterildi ve “Old Town Road” için Yılın Teklisi ve En İyi İşbirliği, İkili veya Grup ödüllerini kazandı.

BET sonunda bir Beyan Lil Nas X’in hayal kırıklığına yanıt olarak: “Lil Nas X’i seviyoruz. 2020’de En İyi Yeni Sanatçı BET Ödülü’ne aday gösterildi ve olağanüstü yeteneğini ve yaratıcılığını şovda iki kez gururla sergiledik: ‘Old Town Road’u birlikte ‘BET Awards’ 2019’da Billy Ray Cyrus ve ‘BET Awards’ 2021 performansı gösterimizin en önemli noktalarından biriydi. O gece kimse BET’ten daha yüksek sesle tezahürat yapmadı.

“Ne yazık ki bu yıl, müzik, televizyon, film, dijital pazarlama, spor gazeteciliği, halkla ilişkiler, influencer ve kreatif alanlarında 500’e yakın eğlence profesyonelinden oluşan saygın bir gruptan oluşan BET’in Oylama Akademisi tarafından aday gösterilmedi. sanat. BET’ten hiç kimse Oylama Akademisi üyesi olarak hizmet vermiyor.”

“BET’te, topluluğumuzda var olan harika çeşitliliğin tutkulu savunucularıyız. Siyah topluluğun birçok kesiştiği noktada görünürlük ve kapsayıcılık sağlamak için tüm platformlarımızı kullanmaya kararlıyız.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/24/lil-nas-x-shades-bet-awards-late-to-da-party-song/

Yorum yapın

SMM Panel