Lil Kim, Nicki Minaj’ın Çocuğu İçin 50 Cent’e Alkışladı – Hollywood Life


Lil Kim, Nicki Minaj'ın Çocuğu İçin 50 Cent'e Alkışladı – Hollywood Life
İmaj Kredisi: Gustavo Caballero/South Beach Fotoğrafı/Andrew H. Walker/Shutterstock

Görünüşe göre yine iş başındalar! lil kim ve 50 kuruş şaibeli bir BAHİS takımı yüzünden kavgaya tutuştuklarından neredeyse bir yıl sonra bir kelime savaşı başlatmadan edemediler. “Sleep Well” şarkıcısı, olayın ardından alkışladı. Güç aktör onunla arasında bir savaşı ateşlemeye çalıştı Nicki Minaj yeni bir remixte şarkı sözleri üzerine. Lil Kim, 50 Cent’in yanlış ağaca havladığını söyledi ve sadece dramaya başlamaya çalıştığını çünkü iddiaya göre onu bir randevu için reddettiğini iddia etti.

Lil Kim, Nicki Minaj'ın Çocuğu İçin 50 Cent'e Alkışladı – Hollywood Life
Lil Kim, 50 Cent ile Nicki Minaj arasında drama başlatmaya çalıştıktan sonra alkışladı. (Gustavo Caballero/South Beach Fotoğrafı/Andrew H. Walker/Shutterstock)

Kaçırdıysanız, Lil Kim katıldı Meghan Thee Aygırı ikincisinin “Plan B” şarkısının bir remiksinde, burada birincisi “orospu” dediği bir “eski” hakkında rap yapıyor. 50 Cent, Instagram hesabına Nicki’yi etiketledi ve o zamandan beri silinen bir gönderide Nicki’nin “kıçını aydınlatması” gerektiğini çünkü “bebek hakkında bir şeyler söyledi” dedi. karmaşık.

Kim, Instagram’a yanıt olarak, “Kimsenin çocuğu hakkında hiçbir şey söylemedim … lütfen açıkça bir EX hakkında konuştuğumuz şarkıyı dinlemekten çekinmeyin” dedi. “Çocuğumu kazmak için bir bahane bulmak için sözlerimi çarpıtmaya çalışmak iğrenç. Oyundaki en saygısız efsanelerden biriyim ama yapmayacağınız şey ÇOCUĞUM için gelmek.”

50 Cent’in neden Lil Kim’in şarkıda Nicki’den bahsettiğine inandığı ya da Lil Kim’in neden 50 Cent’in çocuğunu ‘kazdığı’na inandığı açık değil. Her iki durumda da, Lil Kim, 50 Cent’in gönderilerini drama başlatmak için “utanç verici”, “topal” ve “narsist” bir taktik olarak adlandırmaya devam ettiği için alkışını geri almamıştı. 50 Cent’in romantik tekliflerini reddettiği önceki iddiasına atıfta bulunarak, “Bütün bu yanlış anlatıyı drama ve kafa karışıklığına neden olmak için yarattı çünkü istediği kız çok fazla dikkat çekiyor” dedi.

Olay, 2021 BET Ödülleri’nin görünüşünü bir baykuşunkiyle karşılaştırdıktan sonra çift arasında yaşanan tartışmayı takip ediyor. TRapçi, baykuşla yan yana fotoğraflarına gülerek ve 50 Cent’in onu bir randevu için geri çevirdiği için hala üzgün olduğunu iddia ederek her şeyi yaptı. “😂😂Doğruluk 😭😭 Komik 😂 Hiç rahatsız olmadım” diye yazdı. “Ailem ve arkadaşlarım benden daha kızgın. 😂 @50cent, geri çevirmem gerektiğini bana sorduğun o akşam yemeği randevusu hakkında hâlâ kafanın içinde olduğunu görüyorum. Güzel bir kız arkadaşın var, benim sevgi dolu bir kocam var. Bırak gitsin.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/lil-kim-claps-back-50-cent-nicki-minaj-child/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir