Lil Keed Kimdir? 24 Yaşında Ölen Rapçi Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


lil keed youtube


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: XXL/Youtube

Rapçı lil keed 13 Mayıs 2022’de 24 yaşında öldü. Kardeşi tarafından da doğrulandı. Küçük Gotit (kızlık Semaja Zair Render)’nin haberine göre, rapçinin ölümüyle ilgili spekülasyonlar sabah saat 01:30 sıralarında sosyal medyada yayılmaya başladı. XXL. Lil Keed, doğdu Raqhid Jevon Rendergöre, 14 Mayıs’ta Kuzey Carolina’da bir gösteri oynamaya ayarlandı Bağımsız. Ölüm nedeni henüz doğrulanmadı.

Kardeşi Instagram sayfasında, “Bugün senin öldüğünü gördüğüme inanamıyorum kardeşim, tüm ağlamalarımı yaptım, ne yapmamı istediğini biliyorum ve bu, Anne Babamız için çok zor Naychur ve Whiteboy #ImaHoldthisShitDown” onun ve Lil Keed’in fotoğrafı.

Lil Keed 2018 yılında iki albüm çıkardı. Cleveland 2’de kapana kısılmış ve Onlarla Konuş. 2019 yılında serbest bırakıldı Çok yaşa Meksikave ölümünden önceki son projesi 2020’ydi. Cleveland 3’te kapana kısılmış. En dikkat çekici hiti, şu anda 33 milyondan fazla izlenen “Nameless” adlı şarkısıdır. Youtube. Birlikte çalıştığı diğer sanatçılar Travis Scott ve Chris Brown.

“Keed’in farklı sesi, melodik yeteneğini tekerlemeleri boyunca şarkı söyleme akışları ve falsetto sesiyle eşleştirirken hayranların dikkatini çekti. Rap’in yeni çağ sesinin mükemmel bir örneği” XXL yeteneklerini ve etkisini anlattı. Gerçek adı Raqhid Jevon Render olan Lil Keed olaylı bir hayat sürdü. Atlanta merkezli sanatçı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

lil keed youtube
Lil Keed Youtube Hala (XXL/Youtube)

1. Lil Keed, Genç Eşkıya Tarafından Keşfedildi

genç eşkıyaAtlanta merkezli plak şirketi Young Stoner Records’u kuran Lil Keed, mixtape’ini dinledikten sonra 2018’de Lil Keed’i not aldı. Fox 5 Atlanta. “O sadece kalbinde harika bir insan. O gerçekten temiz kalpli. Sana bir şeyler öğretiyor. Sana oyun veriyor. Halkına yardım eder. Bu yüzden onu çok seviyorum. Onunla birlikte olduğumuz her zaman harika bir zaman,” dedi Lil Keed, 2020’de Young Thug ile ilgili bir röportajda. karmaşık. Young Thug’ın Lil Keed’den “en büyük oğlu” olarak bahsetmesiyle bile çok yakın oldukları bildirildi. SıcakYeniHipHop. Hatta ikisi Atlanta’da aynı mahallede büyümüşler. Yavaşlatıcı.

2. Lil Keed’in Kardeşi de Ünlü Bir Rapçi

Lil Keed’in altı kardeşi olduğu bildiriliyor. dirgen. Küçük kardeşi Lil Gotit de Atlanta gece kulübü sahnesinde rapçi olarak adını duyurdu ve Lil Keed küçük kardeşini stüdyoda izleyerek rap için ilham aldı. 2019 yılında birlikte “Drop the Top” şarkısını yayınladılar. Lil Gotit, “Ağabeyimi ömür boyu aldım, hiçbir şey bizi durduramaz” dedi. hypebeast.

“Gotit, o adamlardan biri. Kimsenin demediğini sallamıyor. O umursamıyor. Bu yüzden ondan çok şey alıyorum, ”dedi Lil Keed, kardeşinin endüstride onunla birlikte olmasından ne öğrendiği sorulduğunda. “Ben ondan daha çok insan insanıyım. Kendi başına takılmayı tercih ediyor. Kendine kalır. Pek çok insanla takılmayı pek sevmez. Ben orada olacağım. Eğleniyor olacağım. Dışlanıyorum,” diye ekledi.

3. Lil Keed Bir Kızın Arkasında Kaldı

Lil Keed adında genç bir kızı vardı. Naychur kız arkadaşıyla Quana Bandz, on birinci sınıfta tanıştığı kişi. Quana, Instagram hesabında merhum rapçi için yürek burkan bir haraç yayınladı.

“Hayranlarımın bilmesini istediğim en önemli şey, bütün bunları lanet olası kızım için yaptığım. Bunu biliyorlar. Kızım her gün, bütün gün sayfamda. Tüm zamanımı kızımla geçiriyorum, ”dedi Lil Keed, hayranların onun hakkında bilmesi gereken önemli şeyler sorulduğunda.

4. Lil Keed Bir Arkadaşının Ölümünden Sonra Rap İçin İlham Aldı

Lil Keed, 2016 yılında yakın arkadaşı Rudy’nin vefatından sonra 16 yaşında rap kariyerine başladı. “’O genç ve gitti’ gibiydi. Öyle bir hayat bile yaşamadı ve bu elinden alındı. Sanki farklı bir şey yapmalıyım gibi gözlerimi açtı. Böyle dışarı çıkılmaz.” Lil Keed, ilk kez rap yapmaya nasıl başladığı sorulduğunda söyledi.

5. Lil Keed, Drake’in Dikkatini Çekti

2019 yılında Ejderha Bildirildiğine göre, müziğine iltifat etmek için Lil Keed’e ulaştı. “Şu anda dinlediğim tek kişi sensin, bana ilham veriyorsun.” Lil Keed, Drake’in kendisine söylediğini iddia etti. İkili ara sıra iletişim halindeydi ve Drake, 2020’de Lil Keed’in gösterisine geldi. 14 Mayıs 2022’de Drake, Instagram hikayesinde Lil Keed’in bir fotoğrafını paylaştı ve ölümünü takdir etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/who-is-lil-keed-dead/

Yorum yapın