Lil Durk ve India Royale Ayrılık Söylentilerini Anlatıyor – Hollywood Life


Lil Durk Hindistan Royale


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Lil Durk ve nişanlısı Hindistan Royale ilişkilerinin durumu hakkında karışık sinyaller gönderiyorlar. 12 Eylül’de 29 yaşındaki rapçi, kendisinin ve 27 yaşındaki etkileyicinin Instagram Story’de bir NSFW gönderisiyle ayrıldığına dair söylentileri ele alıyor gibiydi. söz konusu“O [cat emoji] mayınlar 4 asla ölüm hücresine hoş geldiniz orospu çocuğu.” Hindistan görünüşte bir yalanı ima eden bir Instagram Hikayesi ile yanıt verdi. Hikaye, siyah bir arka plan ve tek bir mavi beyzbol şapkası emojisinden oluşuyordu ve görülebilir. burada.

Karışıklık Hindistan’dan sonra geliyor tweetlendi 11 Eylül’de onun bekar olduğunu düşünen birçok hayranı olan bir “serbest ajan” olduğunu söyledi. Hayranlar, bazılarıyla karışık tepkiler verdi birlikte kalmaları için yalvarıyor ve diğerleri ona onu terk etmesini söylüyor aldattıysa. Hindistan, Durk’un kendisini aldattığı hayran teorisini doğrulamadı. Hindistan’ın “serbest oyuncu” açıklamasından birkaç gün önce, kendini savundu tek başına yemek yemek için ama bir ayrılıktan bahsetmedi.

Lil Durk Hindistan Royale
India Royale ve Lil Durk 2021 BET Ödüllerine katıldı (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Hindistan, ayrılık teorisini güçlendirmek için artık sosyal medyada Durk’u takip etmiyor ve onun sayfasından son fotoğraflarını sildi. Bununla birlikte, Durk hala onu takip ediyor ve onun görüntülendiği birkaç anlık görüntüsü var.

Lil Durk ve India Royale, 2017’den beri bağlantılı ve adında bir kızı karşıladılar. Söğüt Ekim 2018’de birlikte. Durk, Aralık 2021’de Chicago’da bir konser sırasında Hindistan’a sahnede evlenme teklif etti.

Lil Durk Hindistan Royale
Lil Durk, 19 Aralık 2021’de iHeartRadio WGCI Big Jam’de India Royale’a evlenme teklif ettikten sonra gülümsüyor (Fotoğraf: ZUMAPRESS.com / MEGA)

Durk, Hindistan’ın düşük vücut sayısı hakkında fışkırdığı yılın başlarında başını çevirdi ve onu çekici kılan şeyin belirleyici faktörlerden biri olduğunu açıkladı. Mart ayında “Cehennem kadar küçüğüm” dedi. Milyon Dolarlık Oyun Değeri dijital ses dosyası. “Sanki, eğer çok fazla n-ked gibiysen, seninle evlenmem. Ama bu benim.” Devam etti, “Ama onunla ilgili her şey gibi. Gerçek olduğu için, aldatmıyor, ortalıkta dolaşmıyor. Vücut sayımı gibiydi. Bunu gerçekten yapan buydu.”

Hayranlar, yorumlar için Durk’un peşine düştüğünde, Hindistan onu savundu ve birlikte olduklarını doğruladı. Şimdi, farklı bir hikaye gibi görünüyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/12/lil-durk-india-royale-breakup-rumors/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir