LIB”den Natalie, Eski Shayne”i Yeni Flört Şovuna Katıldığı İçin Çağırıyor


“Çekimlerin ortasında ayrılmak istediğini defalarca mesaj attı çünkü birbirimizi gördükten sonra hala bana karşı hisleri vardı. [the] Ayrılığımızdan bu yana ilk kez yeniden birleşme şovunun kaydında” dedi ve “onu çekime devam etmesi için cesaretlendirdi” dedi.

Ve ne zaman üretim için Mükemmel uyum Natalie, Shayne ile buluştuğunu ancak “sonunda ona barışmamamız gerektiğini söylediğini” söyledi.

Ayrıca Shayne’i her şeyi anlatan röportajı sırasında yalan söylemekle suçladı. Şişe Dosyaları Mart ayında podcast, “sonuç olarak sahip olduğumuz her türlü arkadaşlığın dağıldığını” söyledi.

E! Haberler yorum için Shayne’e ulaştı, ancak yanıt alamadı, ancak emlakçı görünüşe göre Natalie’nin Instagram Hikayelerindeki iddialarına yanıt verdi.

tarafından yayınlanan bir ekran görüntüsüne göre, “Açıkçası yeni şovun çıkmasıyla ‘birinin’ kişisel kazanç için karakterimi bir kez daha yok etmeye çalışacağını düşündüm” diye yazdı. İnsanlar. “Birçok kez ilerlemeye çalıştım ama bu yeniden su yüzüne çıkmaya devam ediyor ve benim sınırlarım var.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362368/lessigreaterlove-is-blindlessigreater-s-natalie-says-ex-shayne-joined-new-dating-show-while-they-were-together?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir