Liam Payne’in Nişanlısı Başka Bir Kadınla Çektiği Fotoğraflara Tepki Verdi – Hollywood Life


Liam Payne Maya Henry


Galeriyi görüntüle

Görünüşe göre Liam Payne yapması gereken bazı açıklamalar var. 28 yaşındaki eski One Direction üyesine adanmış bir hayran sayfası heyecanla Liam’ın nişanlısına sarıldığı bazı fotoğrafları paylaştı. Maya Henry, 22 – ama onlar o değildi. Dolaşan fotoğraflara yanıt olarak Maya, hayran hesabı tarafından paylaşılan gönderiye yorum yaparak Liam’ın elinde tuttuğu kişi olmadığını doğruladı. “Bütün hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu resimlerini göndermeyi bırakın. Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor. Yeter artık,” dedi 23 Mayıs’ta. Görünüşe göre üzgün görünen Maya, yorumunu sildi, ancak not bir ekran görüntüsünde görülebilir. burada.

Bunun yerine, yukarıda görülen fotoğraflar Instagram modeline aittir. Aliana Mevla ve Liam. Fotoğraflardan ikisi – biri el ele tutuşuyor ve biri de Liam’ın koluyla Aliana’nın boynuna sevgiyle sarılarak başını Aliana’ya değdiriyor – Aliana’nın Instagram hikayesinden geliyor. Fotoğrafların arasında Aliana, Liam’ın 2018’deki “Familiar” adlı şarkıya eşlik ederken kendisini videoya kaydetti. J. Balvin36. Hayran hesabı tarafından paylaşılan son iki fotoğraf, Liam ve Aliana’nın canlı bir sosyal toplantıda birbirlerine sarılmış gibi göründüğünü gösterdi.

Liam ve Maya’nın ayrılıp ayrılmadığı veya romantik randevusu nedeniyle ayrılıp ayrılmadığı belli değil. HollywoodYaşam Liam’ın temsilcilerine ulaştı, ancak bu yazı itibariyle geri dönüş almadı. Yine de, Haftalık İletişimde çiftin Nisan ayında ayrıldığını bildirdi ve Altıncı Sayfa Liam’ın temsilcilerinin çiftin “ayrıldıklarını” doğruladığını iddia etti. Bu yazı yazılırken Maya, Liam’la olan hiçbir fotoğrafını ondan silmemişti. Instagram.

Liam Payne Maya Henry
Liam Payne ve Maya Henry 2021’de Londra Film Festivali’nde poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Liam ve Maya Eylül 2019’da çıkmaya başladılar ve Ağustos 2020’de nişanlandılar. Ancak neredeyse bir yıl sonra Haziran 2021’de nişanlarını iptal ettiler. Tam olarak ne olduğu belli değil ama Liam, ilişkilerinin sonunun en azından kısmen kendi hatası olduğunu ima etti. “İlişkilerde pek iyi değilim,” diye itiraf etti Liam. Steven BartlettYouTube şovunun sunucusu Bir CEO’nun Günlüğü. “Bu noktada ilişkilerle ilgili kalıbımın ne olduğunu biliyorum. Onlarda pek iyi değilim. Kendimi başkasının yerine koymadan önce kendim üzerinde çalışmalıyım. Sadece kendimin çok iyi bir versiyonunu vermiyordum ve beni takdir etmedim ya da sevmedim. Bundan daha iyi hissediyorum. Yaptığım şeyi yaptığım için iyi hissetmiyordum, ama olması gerekiyordu. İkimiz için de en iyisi buydu.” Ancak, bir süre ayrı kaldıktan sonra birbirlerine dönüş yolunu buldular.

Liam daha önce şarkıcı ve eski sevgilisiyle bir ilişki içindeydi. x faktörü yargıç Cheryl38, 2015 ile 2018 arasında. Dayanmak 2017 yılında.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/23/liam-payne-fiancee-reacts-photos-another-woman/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir