Liam Payne’in GF Aliana Mawla İddiaları Aldatarak ‘Şaşırdı’ – Hollywood Life


Liam Payne'in GF Aliana Mawla İddiaları Aldatarak 'Şaşırdı' – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Aliana Mevla ile yeni romantizmiyle ilgili şok edici aldatma iddiaları hakkında konuşuyor. Liam Payne. Güzelin menajeri, 28 yaşındaki şarkıcının eski nişanlısını aldattığı yönündeki suçlamalara “şaşırdığını” açıkladı. Maya Henry fotoğrafları çevrimiçi olarak ortaya çıktıktan sonra onunla ve spekülasyonda herhangi bir gerçek olsaydı halkla ilişkilere “kendini dahil etmeyeceğini” söyledi.

Aliana’nın temsilcisi, “Aliana, hala nişanlıyken veya eski nişanlısıyla ilişki içindeyken Liam’la ilişkisi hakkında yapılan suçlamalardan çok etkilendi” dedi. HollywoodYaşam. “Yapılan yorumlarda herhangi bir gerçek olsaydı, Aliana hiçbir koşulda böyle bir halkla ilişkilere dahil olmazdı. Kişisel hayatını çok koruyor ve şu anda çok mutlu olduğundan ve bu durumu ileriye dönük tartışmak istemediğinden başka söyleyecek bir şeyi yok.”

Liam Payne, Maya Henry
Liam Payne ve Maya Henry önceki bir etkinlikte. (David Fisher/Shutterstock)

Aliana’nın temsilcisinin yorumu, Maya’nın aşağıda görülebilen ve ikisinin birlikte rahat bir şekilde poz verdiğini gösteren fotoğraflara herkesin önünde yorum yapmasının ardından modelin onunla romantik bir şekilde bağlantılı olduğu için manşetlerde yer almasından sonra geldi. “Bütün hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu resimlerini göndermeyi bırakın. Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor. Yeter artık” diye 23 Mayıs’ta bir sosyal medya gönderisinde yazdı.

Aliana ile fotoğraflar çekildiğinde Liam ve Maya’nın hala birlikte olup olmadıkları belli değil, ancak Maya’nın yorumu kamuoyuna açıklandıktan kısa bir süre sonra, “bir aydan fazla bir süre önce” ayrıldıkları bildirildi. Eski çift 2018’de çıkmaya başladı, ancak Eylül 2019’a kadar romantizmini doğrulamadı. Ağustos 2020’de nişanlandılar ancak Haziran 2021’de ayrıldılar ve kısa bir süre sonra uzlaştılar.

Hile suçlamaları ortaya çıktıktan sonra, bir kaynak bize Liam’ın olumsuz varsayımlardan “üzgün olduğunu” söyledi. Kaynak, “Liam arkadaşlarına Maya ile bir süre önce ayrıldığını söyledi, bu yüzden onun bir dolandırıcı gibi görünmesi gerçekten adil değil” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “O hassas bir adam, bu yüzden elbette bu üzücü ama günün sonunda hayatındaki insanlar bu gerçeği biliyor ve kalbinin iyi olduğunu biliyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/liam-payne-girlfriend-aliana-mawla-reaction-cheating-allegations-maya-henry-statement/

Yorum yapın

SMM Panel