Liam Payne ve Nişanlısı Maya Henry Split, Nişanı Bitir – Hollywood Life


Liam Payne ve Nişanlısı Maya Henry Split, Nişanı Bitir – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Joel C Ryan/Invision/AP/Shutterstock

Liam Payne28, bir kez daha bekar bir adam, temsilcisi ortaya çıktı İNSANLAR 23 Mayıs’ta. Haber nişanlısından saatler sonra gelir, Maya Henry22 yaşındaki, eski sevgilisinin hayranları tarafından paylaşılan bir fotoğrafına tepki vermek için sosyal medyaya gitti Tek yön Başka bir kadınla birlikte olan şarkıcı, “Tüm hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu fotoğraflarını göndermeyi bırakın. Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor. Şimdilik yeterli.”

Liam Payne ve Nişanlısı Maya Henry Split, Nişanı Bitir – Hollywood Life
Liam Payne ve Maya Henry (Joel C Ryan/Invision/AP/Shutterstock)

Haber kaynağı, Liam ve Maya’nın “bir aydan fazla bir süre önce ayrıldığını” iddia ediyor, ancak bugün erken saatlerde Maya hala Liam’ı “nişanlısı” olarak adlandırıyordu. HollywoodYaşam Kendi yorumumuz için Liam’ın temsilcisine ulaştık, ancak henüz bir yanıt almadık.

Liam, modelle ilk kez 2018’de bağlantı kurdu ve Eylül 2019’da romantizmlerini doğruladılar. Ardından, şarkıcı bir yıl sonra Ağustos 2020’de ona evlenme teklif etti, ancak Haziran 2021’de ayrıldılar. O sırada, Liam açıklamıştı. Bir CEO’nun Günlüğü dijital ses dosyası “ilişkilerde pek iyi olmadığını” söyledi. Ancak iki ay sonra, Ekim ayında Londra’da birlikte kırmızı halıda yürümeden önce St. Tropez’de tekrar birlikte görüldüler.

Liam Payne Maya Henry
Liam Payne ve Maya Henry 2021’de Londra Film Festivali’nde poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Birkaç ay sonra, Mart 2022’de Liam ve Maya, Beverly Hills’deki Four Seasons Otel’de Geleceğin Tadını Çıkar Öğle Yemeğine katıldılar ve hala nişanlı olduklarını doğruladılar. İNSANLARA, “O hala benim nişanlım. Hâlâ burada birlikteyiz ve şu anda çok, çok mutluyuz. Muhtemelen en mutlu olduğumuz şey. COVID’de çok şey yaşadığımızı düşünüyorum. Diğer taraftan biraz daha güçlü çıktığımızı hissediyorum.” Ne yazık ki, şimdi tekrar yollarını ayırdılar.

Liam 5 yaşındaki oğlunu paylaşıyor Dayanmak Gri eski sevgilisiyle Cheryl Cole2015 ve 2018 yılları arasında çıktığı kişi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/23/liam-payne-maya-henry-split-break-up/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir