Liam Payne ve Maya Henry Yeniden Ayrılıyor


Liam Payne‘ın aşk hayatı (gece) bir kez daha değişir.

Eski Tek yön üye ve Maya Henry bildirildiğine göre üç yıl içinde ikinci kez istifa etti. Liam’ın bir temsilcisi, çiftin bir ay önce yollarını ayırdıklarını bildiren People’a ayrıldığını doğruladı. Liam’ın bir temsilcisi bölünmeyi doğruladı. İnsanlarçiftin bir aydan fazla bir süre önce yollarını ayırdığını bildirdi.

Ayrılık haberi, Liam’ın kollarını başka bir kadına dolamış gibi görünen fotoğraflarından bahseden Maya’nın hemen ardından gelir. Bir hayran sayfası çekimleri yeniden paylaştım 22 yaşındaki çocuğu etiketledi ve sosyal medya kullanıcılarından “lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu resimlerini göndermeyi kesmelerini” istemesini istedi.

Instagram gönderisinin yorumlar bölümünde, “Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor” diye yazdı. “Şimdilik yeterli.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332101/liam-payne-and-maya-henry-break-up-again-nearly-one-year-after-reconciliation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir