Liam Payne ve Louis Tomlinson’ın Güzel One Direction Buluşmasını İzleyin


Bu şimdiye kadarki en iyi gece olabilir.

Tek yön‘S Louis Tomlinson eski grup arkadaşıyla tekrar bir araya geldi Liam Payne yeni belgeselinin 16 Mart galasında, Tüm O Sesler, Londrada. Şarkıcılar kırmızı halıda birlikte poz vermezken, gösterimin ardından Cineworld Leicester Square’den ayrılırken onlara yetişirken fotoğraflandı.

Bu vesileyle Louis, uyumlu ayakkabılarla tamamen siyah bir takım elbise giydi. Bu arada, kız arkadaşının eşlik ettiği Liam Kate Cassidy– siyah bir yaka, siyah gömlek ve pantolonla krem ​​​​rengi bir ceket salladı.

Yeniden bir araya gelmelerinden önce Liam, etkinliğe yanıt vermeyerek arkadaşını katılımıyla “şaşırtmak” istediğine dair şaka yaptı. Ancak, 29 yaşındaki kişinin belirttiği gibi İsteğe Bağlı Eğlence“Aksi takdirde nasıl gireceğimi bilmiyordum.”

Tüm O Sesler Liam ve grup arkadaşlarıyla birlikte şöhrete yükselişi de dahil olmak üzere Louis’in müzikal yolculuğunun etrafında dönüyor harry stilleri, Niall Horan Ve Zayn Malik. Liam’a göre, geçmişte “tüm erkeklerin benim için orada olduğu” göz önüne alındığında, filmi desteklemek için ortaya çıkması “çok” önemliydi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368372/see-liam-payne-and-louis-tomlinson-s-beautiful-one-direction-reunion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir