Liam Payne Split’ten Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


maya henry


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Eğer Maya Henry hala onun dramatik sonu için üzgündü ve Liam Payne26 Mayıs Perşembe günü Londra’da dışarıda yemek yerken, nişanlısı görünmüyordu. 21 yaşındaki Maya, Mayfair’de Nobu’dan çıkarken şıktı ve yaz öncesi atmosfer için mükemmel olan siyah beyaz bir takım giyiyordu. Maya, dekolteli beyaz bir bluz, dalgalanan siyah bir pantolon ve bir çift şık siyah topuklu ayakkabıyı salladı. Ayrılık sonrası havasını yansıtıyor gibi görünen zahmetsiz bir bakıştı.

maya henry
Maya Henry akşam yemeği için dalgalı beyaz bir üst sallıyor. (arka plan)

Yaklaşık üç yıl birlikte olduktan sonra, 28 yaşındaki Liam ve Maya’nın ilişkisi – ve iki yıllık nişanı – bir utanç anında sona erdi. Maya, bir Liam Payne hayran hesabının fotoğrafına, “Tüm hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu resimlerini göndermeyi bırakın” yorumunu yaptı. Tek yön üye, daha sonra kimliği belirlenen bir kişiye sokuldu Aliana Mevla. “Bu ben değilim ve bunun olduğunu görmeden bilmek yeterince zor. Yeter artık,” diye ekledi Maya.

Liam’ın temsilcisi çiftin ayrıldığını doğruladı ve şunları söyledi: İNSANLAR çiftin “bir aydan fazla bir süre önce” ayrıldığını söyledi. Buna rağmen, görünüşe göre Liam’ı derinden kesen hile iddiaları uçmaya başladı. Bir kaynak, “Liam arkadaşlarına Maya ile bir süre önce ayrıldığını söyledi, bu yüzden onun bir dolandırıcı gibi görünmesi gerçekten adil değil” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. Liam suçlamaları “üzücü” buluyor ve dramanın üstesinden gelirken sert bir üst kaldırmayı sürdürmek için elinden geleni yapıyor.

maya henry liam payne
Maya Henry ve Liam Payne kırmızı halıda. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Fotoğraf draması düştükten sonra, Liam, Las Angeles’tan uzun bir uçuştan sonra Heathrow havaalanında Aliana ile kol kola yürürken görüldü. Liam ve yeni kız arkadaşı, bekleyen bir arabaya kadar eşlik edilmeden önce bagajlarını almak ve bir arkadaşıyla buluşmak için terminalden geçerken birbirlerine sokuldular.

Haziran 2021’de yayınlanan bir bölümde Liam, “İlişkilerde pek iyi değilim” dedi. Bir CEO’nun Günlüğü dijital ses dosyası. “Bu noktada ilişkilerle ilgili kalıbımın ne olduğunu biliyorum. Onlarda pek iyi değilim. Kendimi başkasının yerine koymadan önce kendim üzerinde çalışmalıyım. Sadece kendimin çok iyi bir versiyonunu vermiyordum ve kendimi takdir etmedim ya da sevmedim. Onun dışında kendimi daha iyi hissediyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/maya-henry-first-photos-liam-payne-split/

Yorum yapın

SMM Panel