Liam Payne, Maya Henry Split Arasında Hile Söylentilerine Tepki Verdi – Hollywood Life


Liam Payne, Maya Henry


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nils Jorgensen/Anthony Harvey/Shutterstock

Liam Payne ve Maya Henry San Antonio merkezli model, Instagram’da bir modele kollarını sararken çekilmiş fotoğraflarına dikkat çekerek internette olay yaratmadan bir ay önce nişanlarını iptal etti. Aliana Mevla. “Liam arkadaşlarına Maya ile bir süre önce ayrıldığını söyledi, bu yüzden onun bir dolandırıcı gibi gösterilmesi gerçekten adil değil.” eski sevgili Tek yön iri söyler HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “O hassas bir adam, bu yüzden elbette bu üzücü ama günün sonunda hayatındaki insanlar bu gerçeği biliyor ve kalbinin iyi olduğunu biliyor.”

Liam Payne ve Maya Henry
Liam Payne ve Maya Henry Londra’da birlikte poz veriyor. Nils Jorgensen/Anthony Harvey/Shutterstock

28 yaşındaki Liam, 21 yaşındaki Maya ile ayrılığı hakkında herhangi bir açıklama yapmasa da, fark edildi. Aliana ile kol kola yürümek24, 24 Mayıs’ta Londra’daki Heathrow Havalimanı’nda. Kıvrımlı model – 2018’de ortaya çıktı müzik video Liam için ve J Balvin‘in ortak çalışması “Familiar”– midesini gösteren beyaz bir kısa bluz giymişti. Ateşli ve kilolu çiftin bavullarını beklerken “ellerini birbirinden uzak tutmakta zorlandıkları” bildirildi. Londra’ya yaptıkları sevgi dolu yolculuk, Liam’ın daha önce Aliana ile devam edeceğini bilmenin “zor” olduğunu kabul eden eski nişanlısını üzecekti.

Maya, o zamandan beri Liam’ın Aliana’ya sarılması konusundaki kalbinin kırıldığını ortaya koyan yorumu sildi, ancak kartal gözlü takipçileri bir ekran görüntüsü aldı. “Bütün hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu resimlerini göndermeyi bırakın. Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor. Yeter artık,” diye yazdı 23 Mayıs’ta Liam ve Aliana’nın bir hayran sitesinde paylaşılan bir fotoğrafının altına.

Duygusal yorum, temsilcisi onaylamadan önce hızla Liam’a karşı bir aldatma suçlamaları çığı attı. İNSANLAR ikisinin nişanlarını bitirdiğini ve bir aydan fazla bir süre önce ayrıldığını söyledi. Ayrılma, 2018’de ilk kez birbirine bağlanan Liam ve Maya için ilk değil. Ağustos 2021’de, evlenme teklif etmek için dizinin üzerine çöktükten bir yıl sonra ayrıldıkları ortaya çıktı.

İlk ayrılıkları sırasında Liam bir bölümünü itiraf etti. Bir CEO’nun Günlüğü, “İlişkilerde pek iyi değildim. Bu noktada ilişkilerle ilgili kalıbımın ne olduğunu biliyorum. Onlarda pek iyi değilim. Kendimi başkasının yerine koymadan önce kendim üzerinde çalışmalıyım. Sadece kendimin çok iyi bir versiyonunu vermiyordum ve kendimi takdir etmedim ya da sevmedim. Onun dışında kendimi daha iyi hissediyorum.”

Liam Payne ve Maya Henry
Liam Payne ve Maya Henry kırmızı halıda birlikte poz veriyor. Nils Jorgensen/Anthony Harvey/Shutterstock

Ancak Liam ve Maya, Ekim 2021’de tekrar bir araya geldi ve aşklarına bir saniye vermek için her şeyi yaptılar. Hatta Mart 2022’de Maya ile nişanının yeniden başladığını doğruladı ve şunları söyledi: İNSANLAR onun “hala” nişanlısı olduğunu ve onların “şu anda çok, çok mutlu olduklarını” söyledi. Muhtemelen en mutlu olduğumuz andır.” Ne yazık ki mutlulukları uzun sürmedi ve Liam şimdi farklı bir yöne gidiyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/liam-payne-reacts-cheating-rumors-maya-henry-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir