Liam Hemsworth ve Kız Arkadaşı Beverly Hills Alışverişinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Liam Hemsworth ve Kız Arkadaşı Beverly Hills Alışverişinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: PrimePix / BACKGRID

Liam Hemsworth ve kız arkadaşı Gabriella Brooks Beverly Hills’te alışveriş yaparken görüldüklerinde birbirine aşık iki genç gibi göründüler. bu Açlık Oyunları 33 yaşındaki şap, 26 yaşındaki modele 28 Ocak Cumartesi günü Rodeo Drive’da biraz perakende terapisi uyguladı ve çift, eğlenceli gün boyunca gülümsemeyi ve gülmeyi durduramadı. Siyah bir kot ceket, uyumlu pantolon ve bazı gölgelerle sallanan Liam, Gabriella siyah mini etek, gri kolsuz bluz ve deri ceketle hayrete düşürürken havalı bir figür kesti.

Liam Hemsworth ve Kız Arkadaşı Beverly Hills Alışverişinde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Gabriella Brooks ve Liam Hemsworth, Ocak 2023’te Beverly Hills’te görüldü. (PrimePix / BACKGRID)

Çift, Aralık 2019’da aşk dedikodularını ilk kez ateşlediklerinden beri güçleniyor. hiçbir şeye acele etmeyi planlamamak, ”ilk evliliğini eski sevgilisine atıfta bulunarak Miley Cyrus.

Miley’den bahsetmişken, sevimli çiftin gezisi, Liam hakkında bir ayrılık marşı olarak kabul edilen yeni şarkısı “Flowers”ın iki hafta önce yayınlandığından beri listelerin zirvesine çıkmasıyla geliyor. Hayranlar, Liam’ın doğum gününden bir gün önce çıkış yaptığı için yeni reçel hakkında yeterince spekülasyon yapıyor gibi görünmüyor.

Liam Hemsworth ve Kız Arkadaşı Beverly Hills Alışverişinde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Çift, Rodeo Drive’da biraz alışveriş terapisinin tadını çıkarmış görünüyordu. (PrimePix / BACKGRID)

Buna ek olarak, kartal gözlü hayranlar, sözlerin doğrudan şuna yanıt olarak göründüğünü fark ettiler: Bruno Mars2013, “Ben Senin Adamın Olduğum Zaman”ı vurdu. Twitter’da bir takipçi, “Heski kocası Liam Hemsworth bir keresinde bu şarkıyı ona adamıştı ve yeni single’ını onun doğum gününde (13 Ocak) çıkarıp ona adamaya karar verdi. #Çiçekler doğum günün kutlu olsun.”

Liam ve Miley, 2009’ların setindeki ilk görüşmelerinin ardından neredeyse on yıl boyunca tekrar tekrar / tekrar tekrar romantizmin ardından 2018’de evlendi. Son şarkı. Ancak evlilik kısa sürdü ve sadece sekiz ay sonra boşandılar. Miley ünlü bir randevuya giderdi Tepeler yıldız Kaitlyn Carter ve şu anda bir ilişkisi var Max Morando. Liam ve gabriella dramatik ve şok edici ayrılıktan yaklaşık dört ay sonra bağlantı kurdukları söyleniyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/liam-hemsworth-girlfriend-beverly-hills-shopping-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir