Lia Marie Johnson İntihar Teşebbüsü, İstismar ve Uyuşturucu Kullanımı Konusunda Açıldı


Yine de Lia, olaydan “hemen” sonra her şeyin büyük ölçüde değiştiğini söyledi. “Zayıf akıl sağlığım nedeniyle hastanelere gidiyordum” dedi. “En kötü yanı, ilaca bağlı psikoza düşme nedeniyle psikiyatri servislerinde zaman geçirmekti.”

Lia durumu şöyle açıkladı: “Gerçekliğiniz sapıyor, günlerce, haftalarca ve bazen hayatınızın geri kalanında halüsinasyon görebilirsiniz. Sesler duyabilirsiniz ve size istemediğiniz şeyleri kendinize veya başkalarına yapmanızı söyleyebilirler. yapmak.”

Ocak 2020’de “karmaşık bir ilişkisi” olduğu ve “yoğun bir şekilde birlikte kullandığı” biriyle tanıştığında hayatı bir dönüş yaptı. O Temmuz ayında intihar ederek öldü.

“Onu kaybetmek, yüzleşmek zorunda kaldığım en zor gerçeklerden biri” olsa da, ölümünden sonra bir arkadaşının devreye girdiğini ve ayık olmasına yardım ettiğini söyledi.

Şimdi, yolculuğunda ihtiyaç duyduğu yardım olduğu için arkadaşına itibar ediyor.

Lia, “Aklınıza gelebilecek hemen hemen her ilacı denedim ve sahip olduğum her şeyi kaybettim” dedi. “Hapishanelere, psikiyatri servislerine ve rehabilitasyonlara gittim. Sokakta yattım ve şimdi size söyleyebilirim ki beni kurtaran tek şey aşktı. Gerçek aşk. Bu yüzden buradayım. Çünkü aşk çok güçlü. Hayatta olmamın nedeni aşk.”

Lia bugünlerde eşiyle birlikte İngiltere’de yaşıyor. Charlie Hudson ve sadece 10 aylık ayıklığı kutladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361155/youtuber-lia-marie-johnson-opens-up-about-past-suicide-attempt-drug-induced-psychosis-and-abuse?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir