LFG! ABD Kadın Milli Futbol Takımı Nasıl Tarih Yazdı?


Kelly O’Hara belgeselde “Futbol için, dava için, uğruna savaştığımız her şey için, eşitlik için yapabileceğimiz en iyi şeyin kazanmak olduğunu her zaman bildiğimizi düşünüyorum” dedi.

Ve kesinlikle kazanıyorlar, 2019 Dünya Kupası koşusu dünyayı kazanıyor ve birçok oyuncuyu meşru ünlülere dönüştürüyor, birçok kadın sporunda talihsiz bir enderlik.

Rapino adı verildi spor resimli‘ Yılın Sporcusu, aynı zamanda bir noktaya iniyor CazibeYılın Kadınları listesi. Ve Haziran 2021’de, markanın kapsamlı revizyonunda Victoria’s Secret’ın yeni yüzlerinden biri seçildi. Morgan, Forbes’in 2020’deki en yüksek ücretli kadın sporcular listesinin İlk 10’unu kıran tek tenisçi değildi, bunun nedeni, para dergisinin tahmin ettiği sürekli genişleyen onay portföyünün “kabaca 400.000 dolarlık saha maaşı ve ikramiyesinin 10 katı” olduğunu tahmin etmesiydi. Bir de evli eski takım arkadaşları var. Alie Krieger Ve Ashlyn Harris spor dünyasının #çiftgoals (tamamen kasıtlı kelime oyunu), 2019 düğünleri ve 2 yaşındaki kızları için tezahürat yapan hayranlar arasında nihai örnek haline gelen Sloane Phillips.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1289511/how-the-u.s.-women-s-national-soccer-team-captured-our-hearts?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir