Levi’s, Abercrombie & More’dan 60 Doların Altındaki En İyi Denim Kotları Satın Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Gardırobunuzu bahara hazırlarken, dolabın en önemli parçalarından birini, güvenilir bir kot pantolonu unutmayın.

Kot pantolon stillerinde – skinny kot pantolon – büyük bir değişiklik olsa da, kim? – bir gerçek var. Kot rahat, gurur verici, çok yönlü olmalı ve elbette iyi bir çift bankayı bozmamalı. Dışarıda tonlarca harika ve o kadar da harika olmayan çift var, bu yüzden tümü 60 doların altındaki en iyi kot pantolonları toplayan bu toplama ile jean alışverişinde varsayımları ortadan kaldırıyoruz. İster alçak, bol bir kot pantolonu, ister daha üzerinize oturan vintage esintili bir çifti tercih edin, tüm kıyafet sıkıntılarınızı çözecek her türden stili dahil ettik.

Aşağı kaydırın ve Levi’s, Abercrombie, H&M, Urban Outfitters ve diğerlerinden harika, uygun fiyatlı kot pantolonları satın alın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365681/shop-the-best-under-dollar60-denim-jeans-from-levi-s-abercrombie-handm-urban-outfitters-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir