Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, Beyonce’nin Oscar Partisine Katılıyor – Hollywood Life


Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, Beyonce'nin Oscar Partisine Katılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Leonardo DiCaprio Ve Gigi Hadid 12 Mart Pazar günü potansiyel bir aşk ilişkisi hakkında daha fazla spekülasyon yapmaya devam etti. Beyoncé Ve Jay-Z’ler Chateau Marmot’ta Oscar sonrası partisi. İçinde Daily Mail tarafından yayınlanan fotoğraflar, 48 yaşındaki Leo ve 27 yaşındaki Gigi, etkinliğe ayrı ayrı katıldı ve model, cüretkar bir şekilde yüksek bacak yırtmaçlı gümüş rengi slip bir elbise giydi. Leo, siyah bir yüz maskesiyle tamamladığı tamamen siyah bir kıyafeti seçti. fotoğrafçılar yakalayamazken Bir Zamanlar Hollywood’da aktör ve Gigi’nin etkileşime girmesi, bu görüntülerin “aynı zaman, aynı yer” olması, aralarında bir romantizm olduğu spekülasyonlarını beslemeye devam edecek.

Oscar’lardan günler önce, Leo ve Gigi’nin “düşük anahtar” takıldığı bildirildi. Darren Dzienciol Ve Richie Akiva’nın 10 Mart Cuma günü Oscar öncesi parti. İkilinin bu Oscar öncesi kutlama sırasında “çadırlık bir alanda saklandıkları” bildirildi, ancak KİŞİ bildirdi Aralarında herhangi bir PDA olmadığını. Ancak rapor, Leo ve Gigi’nin “neredeyse bütün gece birlikte olduklarını ve yerlerinden zar zor hareket ettiklerini” iddia etti. İNSANLAR ikinci bir kaynak, ikisinin “VIP bölümünde bir düzineden fazla kişiden oluşan bir grupta” takıldığını söyledi, bu nedenle sanıldığı kadar samimi değildi.

Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, Beyonce'nin Oscar Partisine Katılıyor – Hollywood Life
Doğrulanmış

Şubat ayının sonlarına doğru Leo ve Gigi, Milano’da aynı restoranda akşam yemeği yiyerek aşk dedikodularını alevlendirdi. Görgü tanıkları TMZ’ye, hayranlar ikisini de tanıyana kadar Casa Cipriani’de birlikte oturduklarını söyledi. Kısa bir süre sonra lokantadan ayrı çıkışlarını yaptılar.

Bu Gigi-Leo bağlantısı ilk olarak Eylül 2022’de bildirildi. İNSANLAR ikisinin “birbirlerini tanıdıklarını” ve Leo’nun “kesinlikle Gigi’nin peşinden gittiğini” iddia ediyor. Resmi olarak “çıkmıyor” olsalar da Leo ve Gigi, bu ilk haberden sonra birkaç kez birlikte görüldü. İkisi de aynı Circoloco Cadılar Bayramı Partisine katıldı ve ikisi de Milano Moda Haftası etkinliklerinde görüldü.

Bir kaynak, “Birbirlerini gelişigüzel görüyorlar, ancak aralarında ciddi bir şey yok” dedi. HollywoodYaşamı aralıkta. İçeriden başka bir kaynak, Gigi’nin Leo’nun “harika bir adam” olduğunu düşündüğünü, ancak ayrıcalıklı olmaya hazır olmadığını belirtiyor. “Şu anda sahip oldukları gündelik ilişkinin tadını çıkarıyor.” Bundan hiçbir şey çıkmasa bile, içeriden biri, Gigi’nin Hollywood gönül yarasıyla “arkadaşlığı sürdürmeyi” yine de seveceğini söyledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/leonardo-dicaprio-gigi-hadid-oscars-after-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir