Leonardo DiCaprio St. Tropez’de Yatta Üstsüz Göründü: Fotoğraf – Hollywood Life


Leonardo DiCaprio


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Sıçrama/MEGA

Leonardo DiCaprio en iyi hayatını bir yatta yaşıyor! Aşağıda görebileceğiniz bir fotoğrafta, titanik 48 yaşındaki iri parça, 21 Temmuz Perşembe günü Fransız Rivierası’ndaki Saint Tropez’de tatil yaparken bir yata tekmeledi. Hortlak star lüks gemide gömleksiz gitti, sadece bir çift mavi mayo, bir madalyon ve ek bir altın zincir sallandı. Leo formda görünüyordu ve güneş öptü, ünlü kahverengimsi-sarı bukleleri ıslak ve suya dalmaktan karmakarışıktı.

Leonardo DiCaprio
Leonardo, 20 Temmuz 2023’te Fransız Rivierası’nda lüks bir yatta görüldü. (Splash/MEGA )

Teknenin başka bir yerinde, onun Büyük Gatsby ortak yıldız Tobey Maguire siyah bir yuvarlak şapka ve bir çift şık güneş gözlüğü sallıyordu, omuzlarına gri bir havlu sarmıştı. bu Örümcek Adam aktör, Leo’nun havasını bir çift kendi koyu renkli mayosuyla eşleştirdi. Bikinili harika vakit geçiren bir grup güzelle dolu olduğu için teknede bir parti tüm hızıyla devam ediyor gibi görünüyordu.

Leo, güzel kadınlarla teknelerde parti yapmaktan açıkça hoşlansa da, Leo’nun hemen ardından gelen yaz fotoğrafları, süper modelle aşk yaşadığına dair söylentileri yeniden alevlendirdi. Gigi Hadid. Leo ve 28 yaşındaki sarışın bomba, ilk olarak Eylül 2022’de New York Moda Haftası sırasında takılırken görüldüklerinde spekülasyonlara değindi.

Ancak çılgınlık sona erdikten sonra, 4 Temmuz’dan önce Hamptons’daki özel bir partide tekrar bir araya geldiler. A Altıncı Sayfa kaynak, çıkışa birinin annesinin “heyecanlanmış” göründüğünü söyledi. Kaynak, “Leo ve Gigi birbirleriyle konuşuyorlardı” dedi. “Heyecanlanmış görünüyordu. Herkes birlikte olduklarını düşündü [as a couple]”

İçeriden biri, herhangi bir PDA’dan kaçınmalarına rağmen orada bir “titreşim” olduğunu belirterek devam etti. “Birbirleriyle konuşma biçimleri” diye hatırladılar. “Enerjiyi hissedebiliyordunuz.” Gece geç saatlerde yapılan ziyaretin, Leo’nun 12:30’da gelişiyle başladığı ve 02:00’de ayrılmasıyla sona erdiği bildirildi. Gigi arkadaş partisindeydi Leah McCarthy3 Temmuz raporuna göre doğum günü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/leonardo-dicaprio-shirtless-yacht-st-tropez-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir