Leonardo DiCaprio, Jacob Elordi’ye Euphoria’yı Övdü


Taraftarlar, aralarındaki bu etkileşim konusunda çok mutlu. Leonardo DiCaprio ve Jacob Elordi.

Leonardo, sadece inanılmaz bir yeteneğe değil, aynı zamanda inanılmaz bir zevke de sahip olduğunu kanıtladı. Titanik aktör aktör Jacob’a şovunun parlak bir incelemesini yaptı öfori Bir Met Gala sonrası parti sırasında.

TikTok kullanıcısı tarafından paylaşılan bir videoda görüldüğü gibi, çiftin yolları Casa Cipriani’deki “After” partisinde kesişti. @deannamarienyc. Jacob ve Leonardo, Leonardo’nun “Gösteri harika” demeden önce el sıkışırken görülüyor.

Bir görgü tanığı E’yi doğruladı! Leo’nun partiye katıldığına dair haberler ve Gigi Hadid, Jared Leto, Naomi Campbell, Karlie KlossBayan ABD Elle Smith ve daha fazla yıldız.

Doğal olarak, hayranlar ünlüler geçidinin tadını çıkarmak için yorum bölümüne gittiler, bir kullanıcı “İkisini de seviyorum” yazdı ve bir başkası “HAYIR YOK” yazdı.

Ve bu, Leonardo’nun hit HBO dizisine olan aşkını ilk açıklaması değil. ile 2019 röportajında Çeşitlilikaktör, dizinin ilk sezonunu henüz izlediğini açıkladı. öforiaynı zamanda gösterinin “harika” olduğunu da ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329591/see-leonardo-dicaprio-praise-euphoria-s-jacob-elordi-during-met-gala-after-party?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın