Leni Klum, 18, Ve Anne Heidi New York’ta Dükkanı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Heidi Klum'un kızı Leni


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: BrosNYC / BACKGRID

Daha önce uzun sürmedi Heidi Klum ve 18 yaşındaki kızı Leni Klum Leni ağustos sonunda üniversiteye gittikten sonra tekrar bir araya geldi! Muhteşem anne-kız ikilisi, 8 Eylül Perşembe günü New York sokaklarında el ele dolaşırken hayatlarının en güzel anlarını yaşarken fotoğraflandı. Leni rahat bir kombin giyerek annesiyle vakit geçirirken güldü ve gülümsedi. siyah eşofman, beyaz bir rüzgarlık, beyaz spor ayakkabılar ve siyah bir Chanel çanta.

Heidi Klum'un kızı Leni
Heidi Klum ve kızı Leni, 8 Eylül 2022’de New York’ta birlikte alışveriş yaparken yüzleri gülüyordu (Fotoğraf: BrosNYC / BACKGRID)

Bu arada, 49 yaşındaki süper model annesi kızının yanında dururken gururla parladı. Victoria’s Secret Angel, bir çift kısa kısa yıkama kot pantolon ve üzerine limon yeşili bir blazer giyilen düz beyaz bir tişört giydi. Görünümü beyaz ve gümüş spor ayakkabılar ve beyaz güneş gözlükleriyle eşleştirdi. Gezi sırasında biraz alışveriş yapıyor gibiydi ve sol omzunda kahverengi bir kağıt alışveriş çantası vardı.

Heidi Klum'un kızı Leni
Leni Klum, süper model annesiyle vakit geçirirken üniversiteye ara verdi (Fotoğraf: BrosNYC / BACKGRID)

Fotoğraflar, Leni babasıyla görüştükten bir hafta sonra geldi. Fok2005 yılında Heidi ile evlendiğinde onu evlat edinen 59 yaşında. 2012 yılına kadar birlikteydiler, ancak biyolojik babası İtalyan işadamı olan Leni ile yakın kaldı. Flavio Briatore72. Çift, 31 Ağustos’ta Queens, Flushing’deki ABD Açık’ta birbirlerini kucaklarken görüldüler. Serena Williams Oyna.

Leni’nin Big Apple’da üniversiteye devam ederken anne ve babasına da yetişmesi şaşırtıcı değil. 23 Ağustos’ta okula taşındı ve Heidi, büyük günü bir mesaj göndererek kutladı. nostaljik fotoğraf 2003 Victoria’s Secret Fashion Show’da kızına dört aylık hamileyken podyumda yürürken kendini Duygusal yazısında, “Bugün üniversiteye gitmek için büyük hamlen,” diye başladı. “Bu fotoğraf daha dün gibi, karnımda sana dört aylık hamileyken çekildi. … Bazen keşke sana hep bu kadar yakın olabilseydim diyorum ama biliyorum ki artık kanatlarını açıp uçmanın zamanı geldi.” “Uç, güvende ol ve parla @leniklum’um” diyerek sözlerini tamamladı.

Leni şimdiden sayısız podyumda yürüdü ve aşağıdakiler gibi birçok dergiyi kapladı: Elle, Harper’s Bazaarve Glamour Almanya. Ayrıca, en büyük markalardan bazılarıyla çalıştı, örneğin Dior ve FİLA.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/leni-klum-mom-heidi-shop-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir