Lenfatik Drenaj Masajı Uzmanı Faydalarını Açıklıyor (Özel) – Hollywood Life


Lenfatik Drenaj Masajı Uzmanı Faydalarını Açıklıyor (Özel) – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Dudak emmeyi unutun ve Ozempic’i unutun – birçok ünlü büyük etkinliklere hazırlanmak, zayıflamak ve ellerinden gelenin en iyisini hissetmek için doğal yöntemlere güveniyor. NYC merkezli cilt bakımı uzmanı ve kurucusu JTAV Klinik Cilt Bakımı Joie Tavernise HollywoodLife.com’a, ünlülerin haftalık olarak yaptığı bele şekil verme ve küçültme için doğal yöntemlerin yükselen trendi hakkında konuştuk! “Bugünlerde ünlüler, kesinti veya iyileşme ile yoğun programlarından uzaklaşmak zorunda kalmadan, hızlı ve fark edilir sonuçlar veren tedaviler istiyor. Buradaki yoğun etkinlik sezonuyla şu anda en iyi tedaviler EmSculpt Neo, Lenfatik Drenaj Masajıve TruSculpt,” ile ÖZEL bir röportajda açıkladı HollywoodLife. “Bu tedavilerin güzelliği, daha ince bir bel ve düz bir karın elde etmek için vücudunuzla doğal olarak birlikte çalışmasıdır.”

En son hayranlar fitness uzmanı gördü Melissa Ahşap Tepperberg ona hazırlanmak için lenfatik drenaj masajı için JTAV’ı ziyaret edin Sports Illustrated: Yüzmek film çekmek. “Lenfatik drenaj masajı, lenf düğümlerini uyarmak ve fazla sıvı ve atıkları ortadan kaldırmak için tüm vücut üzerinde yavaş ve sabit bir basınç kullanır. Terapist, fazla sıvı akışını teşvik etmek ve sıvı birikmesinden kaynaklanan şişmeyi, şişkinliği ve su tutulmasını azaltmak için botanik özlerle belirli bir dizi ritmik harekette ellerini ve çeşitli aletleri kullanıyor,” diye açıkladı Joie, yardımcı olan tedavi sürecini açıkladı. vücut toksinleri detoks eder ve iltihabı azaltır. “Lenfatik drenaj masajı ayrıca dolaşımı iyileştirebilir ve bağışıklık sistemini güçlendirebilir.”

Uzman, tüketicilere etkinliğinizden yaklaşık 3-5 gün sonra lenfatik drenaj masajı planlamalarını tavsiye etti; ancak, gününde bile yapmak güvenlidir. Ayrıca, zaman izin verirse, optimum sonuçlar için özel etkinliğinizden 3-6 ay sonra tutarlı lenfatik drenaj masajları planlamanızın önerildiğini de belirtti. JTAV kurucusu, “Sonuçlarınızı korumanın en iyi yolu, randevularınızı düzenli olarak planlamak ve evde bakım rutinine bağlı kalmaktır” dedi. ” Evde vücudumu kuru fırçalamayı ve yenilerimi kullanmayı seviyorum. Kaldırma ve Şekillendirme Yüz Silindiri sadece harika ve rahatlatıcı hissettirmekle kalmayan, aynı zamanda yüzümdeki ve vücudumdaki herhangi bir lenf veya sıvının tedaviler arasında durgunlaşmasını önleyen bir kişisel bakım rutini için.

Joie, sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmak için EmSculpt Neo ve lenfatik drenaj masajlarını birleştirmeyi de önerdi. “EmSculpt Neo, hızlı kas kasılmaları oluşturmak ve tek başına egzersiz yaparak elde edilebilecek olandan çok daha yüksek bir oranda yağ yakmak için karın ve kalça kaslarının derinliklerinde çalışır. EmSculpt Neo’dan sonra yapılacak bir lenfatik drenaj masajı, herhangi bir laktik asidi serbest bırakacak ve herhangi bir ağrıyı veya kas yorgunluğunu önleyecektir,” dedi HL’ye.

Liposuction ve hatta CoolSculpting’den farklı olarak, bu tedaviler hiçbir kesinti ve risk gerektirmez, bu nedenle son zamanlarda ünlüler için daha popüler, doğal bir seçim haline geldiler. Ek olarak, Joie’nin işaret ettiği gibi, EmSculpt Neo, TruSculpt ve lenfatik drenaj masajları “yağ yakmak ve kas inşa etmek için sadece yağı ortadan kaldırmak yerine vücudunuzla doğal olarak çalışır.”

Daha fazla öğrenmek için, Instagram’da Joie Tavernise’i takip edin!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/lymphatic-drainage-massage-expert-benefits/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir