Len Goodman, 31 Sezonun Ardından ‘Dancing With The Stars’tan Ayrılıyor – Hollywood Life


Len Goodman, 31 Sezonun Ardından 'Dancing With The Stars'tan Ayrılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: ABC/Christopher Willard

Len Goodman ayrılıyor Yıldızlarla Dans 31 sezonun ardından Baş yargıç, dizinin 14 Kasım’daki bölümünde gelecek haftaki sezon finalini beklerken yürek burkan açıklamayı yaptı. 78 yaşındaki Len, Pazartesi günkü programda “Bu, ‘Yıldızlarla Dans Etmek’i değerlendirdiğim son sezonum olacak,” dedi.

“2005’te başladığından beri şovdayım ve böylesine harika bir şovun parçası olmak büyük bir zevkti ama İngiltere’de torunlarım ve ailemle daha fazla zaman geçirmeye karar verdim. ” Devam etti, “Benim için harika bir deneyim oldu ve gelecek haftaki finali sabırsızlıkla bekliyorum. Kesinlikle mükemmel olacağına eminim.”

Len Goodman, 31 Sezonun Ardından 'Dancing With The Stars'tan Ayrılıyor – Hollywood Life
Len Goodman ‘DWTS’de (ABC/Christopher Willard)

Len’in yargıç arkadaşları Carrie Ann Inaba, Bruno Tonioli ve Derek Hough şaşırtıcı duyuru sırasında hepsi duygulandı – hatta biraz gözyaşı döktüler. Ve dürüst olmak gerekirse, onları gerçekten suçlayamayız. Len çok özlenecek.

Carrie Ann ve Bruno ile birlikte baş yargıç olarak başlamadı. Yıldızlarla Dans 2005’te gösterime girdiğinde, ancak Len aynı zamanda BBC One’ın dans yarışmasında baş jüri olarak görev yaptı. Kesinlikle Dansa Gel 2004’ten 2016’ya kadar. DWTS görünmediği Sezon 21’di, ancak bunun nedeni programı ve aile taahhütleri olmasıydı. COVID-19 salgını sırasında ABD’ye seyahat etmediği için 29. Sezonda sınırlı bir rolü vardı, ancak yine de gösteri için kısa bölümler üretti ve Derek Hough onun yerine jüri olarak oturdu. Len, 30. Sezonda geri döndüğünde, Derek’in panelde kalabilmesi için üç yargıçlı format dörde çıktı. Şu anda, Disney+’ın Len’in boş koltuğunu doldurmaya mı yoksa Derek, Carrie Ann ve Bruno ile üç yargıçlı formatına geri dönüp dönmeyeceği henüz belli değil.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/14/len-goodman-leaving-dancing-with-the-stars-season-31/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir