LeBron James, NBA Playoff Kaybından Sonra Emekliliği Konuştu – Hollywood Life


LeBron James, NBA Playoff Kaybından Sonra Emekliliği Konuştu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Xinhua/Shutterstock

Lebron James ve Los Angeles Lakers, Denver Nuggets’a doğrudan dört maç kaybettikten sonra 2023 NBA Finallerini kaçırıyor. Takımın kaderini belirleyen 22 Mayıs mağlubiyetinin ardından LeBron, bir basın toplantısında gazetecilere konuştu. LeBron, olası bir emekliliği ima ederek, “İleride ne olacağını göreceğiz,” dedi. “Bilmiyorum. Dürüst olmak gerekirse düşünecek çok şeyim var. Kişisel olarak basketbol oyunuyla ilgili ileriye dönük düşünecek çok şeyim var.”

LeBron, ligde geçirdiği 20 yılın ardından dört şampiyonluk kazandı ve 10 NBA finalinde oynadı. Bir kez daha şampiyonluk için oynamayı kaçırdığı için bu sezonun kendisi için başarılı hissetmediğini itiraf etti. LeBron, “Kariyerimin bu noktasında şampiyonluklar kazanmak dışında hiçbir şey için oynamıyorum” dedi. “Konferansta görünmek beni heyecanlandırmıyor. Ben çok yaptım. Finallere çıkmanın bir parçası olmamak benim için eğlenceli değil.”

Hayranlar, LeBron’un daha önce oğluna kadar oynamaya devam etmeyi tartıştığı gibi, kariyerinin olası bir sonu hakkında bu kadar açık bir şekilde konuştuğunu duyunca oldukça şok oldular. Bronny, 18, aynı zamanda NBA’deydi. Bu ayın başlarında LeBron, Bronny’nin gelecek yıl üniversite için Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde oynamayı taahhüt ettiğini, bu nedenle ilk potansiyel NBA sezonunun 2024 sonbaharına kadar olmayacağını duyurdu. basın toplantısıLeBron, Bronny’nin zamanı gelene kadar ortalıkta dolanma fikrini ikiye katladı.

Lebron James
LeBron James, LA Lakers için oynuyor. (Xinhua/Shutterstock)

Gazetecilere “Ben ciddiydim” dedi. “Ve ben bu konuda hala ciddiyim. Açıkçası, bedenimi ve zihnimi zinde tutmaya devam etmeliyim. Bence en önemlisi aklım.” Ancak, artık Bronny’nin yolculuğuna odaklandığını da sözlerine ekledi. LeBron, “Benim işim, oğlumu yapmak istediği her şeyde desteklemek. “Ebeveyn olmakla ilgili bir şey, her zaman senin ne istediğinle ilgili olmamasıdır. Bu, çocuklarınızı ve onların ne istediklerini dinlemekle ilgili ve işte o zaman gerçek bir ilişki kuruyorsunuz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/lebron-james-retirement-nba-playoffs-loss/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir