LeBron James, Karısı Savannah’ın Vanity Fair Parti Elbisesine Fışkırıyor – Hollywood Life


LeBron James, Karısı Savannah'ın Vanity Fair Parti Elbisesine Fışkırıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Lebron James karısını ne kadar sevdiğini göstermekten korkmuyor! 38 yaşındaki NBA oyuncusu bir set paylaştı. fotoğraflar karısının Savannah’nın Vanity Fair Oscar Partisi için kıyafeti instagram ve başlığında ne kadar çarpıcı göründüğü hakkında fışkırdı. LeBron, 36 yaşındaki Savannah’nın 12 Mart Pazar günkü parti için ne kadar muhteşem olduğunu paylaşmak için ateş, kalp gözleri ve salya akan yüzler de dahil olmak üzere bir dizi emoji bıraktı.

LeBron James, Karısı Savannah'ın Vanity Fair Parti Elbisesine Fışkırıyor – Hollywood Life
LeBron, Savannah’nın Vanity Fair Oscar Partisi görünümünün çarpıcı bir fotoğrafını paylaşmıştı. (Sahne)

Savannah, Oscar partisi için harika görünüyordu. Akademi Ödülleri kutlaması için uzun beyaz bir elbise giyerek basit tuttu. bu Sergio Hudson elbise çok dardı ve alt kısmında bir denizkızı treni ile figürünü gösteriyordu. Üzerindeki kıyafetine bazı farklı bakışlar paylaşmıştı. instagram. Altyazısında “Baby blanco” ile açıklama yaptı.

LeBron, 10 yıllık eşine laf attığında, onun görünüşünden etkilendiğini büyük harflerle yazdı. Ayrıca Instagram Hikayesinde Savannah’nın birkaç fotoğrafını ve videosunu daha paylaştı. “KAHRETSİNNNNN!!! *Pharrell sesi*,” diye yazdı ve Savannah’yı emojilerle birlikte etiketledi. “Gösteriş Fuarı Vibezzzzzzz.”

LeBron James, Karısı Savannah'ın Vanity Fair Parti Elbisesine Fışkırıyor – Hollywood Life
LeBron’un Savannah’nın bakışına yaptığı açıklama. (Instagram/LeBron James)

LeBron, lise aşkı olan Savannah’ya olan sevgisini göstermekten asla çekinmez. Milano Moda Haftası’ndaki Dolce & Gabbana şovuna katıldığında, onun bir an önce geri gelip onu görmesini istediğini söyledi. “Tamam, şimdi sadece gösteriş yapıyorsun,” yorumunu yaptı. “Şimdi bir** evinizi alın ve Avrupa’da alamadığınız şeyi alın!”

LeBron James, Karısı Savannah'ın Vanity Fair Parti Elbisesine Fışkırıyor – Hollywood Life
LeBron, Savannah’ya olan sevgisini Instagram’da düzenli olarak paylaştı. (Sahne)

Aslında, NBA oyuncusu, Şubat ayında Moda Haftası etkinliklerine katılırken eşi için pek çok cilveli yorum bıraktı. “Milan, moda haftası için biraz daha sıcak havaya ihtiyaç duyduklarını söyledi, bu yüzden alev püskürtücü geliyor,” diye yazdı ve Gucci takım elbiseli bir fotoğrafıyla birlikte. “Gucci, Kadın Modası 2023’te tepeden tırnağa yere düştü! ÇOK ZOR KRALİÇE.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/lebron-james-savannah-vanity-fair-party-dress/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir