Leah Remini’nin Arkadaşı SYTYCD Hakimleri Oyuncu Kadrosunu Tartıyor


Leah Remini en yeni konseri için dans ayakkabılarını giyiyor.

Eskiden devralmak Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun hakim Matthew Morrison, Kevin Bekleyebilir aktris sadece E söyledi! Haberler’ Günlük Pop FOX’un yarışma dizisinde yargıç olarak yeni rolünde “çok eğlendiğini” söyledi.

Remini, “Gösteriyi seviyorum” dedi. “Bu böyle bir topluluk.”

Haziran 2022’de Morrison’ın yerine geçeceği açıklandı. neşe şap, Mayıs ayında diziden ayrılacağını açıkladı. Daha sonra, bir yarışmacıyı göndererek rahatsız ettikten sonra şovdan ayrıldığı iddia edildi. “flört” sosyal medya mesajları; ancak o zamandan beri “anonim olarak yapılan bariz bir şekilde gerçek dışı ifadeler” dediği şeyi reddetti.

Ancak Remini, eski yargıcın tartışması üzerinde durmuyor. Bunun yerine, 52 yaşındaki söyledi Günlük Pop“Sadece eğlenmek istiyorum.”

“Bu gösteri en iyi dansçıyla ilgili değil,” diye devam etti. “Bu, en iyi performans sergileyenle ilgili. İzleyicinin en sevdiklerini seçmesiyle ilgili ve bu her zaman mükemmel teknik şeklinde olmuyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335596/leah-remini-s-fellow-so-you-think-can-dance-judges-weigh-in-on-her-casting?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel