Leah Remini, BFF Jennifer Lopez ve Ben Affleck Nişanına Tepki Verdi – Hollywood Life


Leah Remini Jennifer Lopez nişanı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: DIGGZY / SplashNews.com

Leah Remini uzun zamandır en iyi arkadaşı için “heyecanlanıyor” Jennifer Lopez52. Yakın bir kaynak kraliçelerin Kralı 51 yaşındaki alum, özellikle HollywoodYaşam ve Leah’nın J.Lo’nun son zamanlardaki nişanı hakkındaki düşüncelerini açıkladı. Ben Affleck49.

İçeriden biri, “Leah, Jen için daha fazla heyecanlanamazdı ve ne kadar çarpıcı bir gelin olacağını hayal bile edemiyor,” dedi. “Leah, yıllardır Jen’in yanındaydı ve aynı zamanda Jen’in kalp kırıklıklarından payını aldığını da gördü. Leah, Jen’in hayatında Ben’le bu yerde olacağını asla tahmin edemezdi ve onun en iyi arkadaşını ne kadar mutlu ettiğini görmek onu çok heyecanlandırıyor.”

Leah Remini Jennifer Lopez nişanı
Leah Remini ve Jennifer Lopez yaklaşık 20 yıldır arkadaş (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

A listesindeki aktrisin bir arkadaşı, “Jen henüz düğün planlamasına başlamamış olsa da, kesin olarak bildiği bir şey, ne olursa olsun Leah’nın dahil olmasını istediğidir” dedi. “İster gelin partisinde olsun, isterse bazı kararlarda tavsiyesini paylaşsın, kesinlikle çok büyük bir rol oynayacak. Leah, Ben’e kesinlikle tapıyor ve aralarında gerçekten güçlü bir bağ var. Leah birlikte harika olduklarını düşünüyor ve en iyi arkadaşının koridordan aşağı indiğini görmek için sabırsızlanıyor.”

Eski amerikan idolü yargıç ve yarasa Adam star, 8 Nisan’da düğüm atmayı planladıkları heyecan verici haberi açıkladı. J.Lo, sadece dört gün sonra sosyal medyaya gitti ve Ben’in nasıl olduğuyla ilgili romantik teklifi çevreleyen ayrıntıları paylaştı. soruyu ikinci kez attı.

@leahremini

Çok rahatsız edici! #havuz #en iyiler #jlo #baş örtüsü #Güneş gözlüğü

♬ orijinal ses – Leah Remini

“En büyük hayalinizin gerçekleşebileceğini hiç düşündünüz mü?” 12 Nisan’da gönderdiği “On The JLo” haber bülteninde yazdı. Adalet Ligi aktör ona çıplakken evlenme teklif etti! “Cumartesi gecesi, dünyadaki en sevdiğim yerde (köpük banyosunda) iken güzel aşkım tek dizinin üzerine çöktü ve evlenme teklif etti.”

Bu arada, yaklaşık 20 yıldır J.Lo ile arkadaş olan Leah, 16 Mart’ta sosyal medyaya gitti ve en iyi arkadaşını komik bir şekilde trolledi. Kendisinin ve pop yıldızının havuz başında takıldığı bir geri dönüş videosunu paylaştı. Aktris, J.Lo ile muhteşem görünmemesi konusunda şaka yaptı, “Bu yüzden Jen, onunla havuz kenarında buluşmamı istedi. Sağ?” Leah klipte söyledi. “Tamam, işte ben… normal.” Üzerinde beyzbol şapkası varken kamerayı yüzünü ona çevirdi.

Ardından kamerayı renkli bir başlık ve aksesuarlarla şık turuncu bir mayo giyen “Jenny From The Block” şarkıcısına çevirdi. “Şuna bak! Başörtüsü! Takı! Bir kere çirkin olabilir misin?” diye bağırdı Leah. “Sadece bir kez normal ol!” Jennifer kahkahayı patlattı Kevin Bekleyebilir aktris şakacı bir tavırla ona saldırdı ve “Sen tam bir pisliksin!” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/leah-remini-reacts-jennifer-lopez-ben-affleck-engagement/

Yorum yapın