Leah McSweeney Görünüşe göre ‘RHONY’den Kovulduğunu Doğruladı: Video – Hollywood Life


Leah McSweeney


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sophy Holland/Bravo

New York’un Gerçek Ev Kadınları ruhlu bir oyuncu olabilir, çünkü Leah McSweeney popüler Bravo dizisinden ayrıldığını doğruluyor gibi görünüyor! 40 yaşındaki realite yıldızı, düşüncelerini paylaşmak için 23 Eylül Cuma günü TikTok’a gitti ve düşüncelerini yansıttıkları kadar komiklerdi. “Eski bir ‘New York’lu Gerçek Ev Hanımı’ olarak, bunlar asla yapmayacağım beş şey,” dedi ve “eski” kelimesine vurgu yaparak iki katına çıktı.

Daha sonra şovda yaptığı için ün kazandığı beş şeyi işaretlemeye başladı. “Bir numara; Asla ve asla tamamen çıplak kalmazdım, birinin arka bahçesini tahrip etmem ve potansiyel olarak ateşe vermem” diye başladı. “İkinci numara, asla file kova şapka takmayın. Üçüncüsü, bu çok açık: ulusal televizyonda sarhoş olma,” dedi kameraya arsızca göz kırpmadan önce. “Dört numara, asla birinin yüzüne yemek fırlatma.” Ve beş numara, “asla kirli dans etmeyin ve başka bir kadının doğum günü partisinde dikkatleri üzerinize çekmeyin.” Leah, “bonus olarak” altıncısını atmaya karar verdi. “Vibratörü asla tavuğun içinde bırakmayın.”

New York'un Gerçek Ev Kadınları kadrosu
‘New York’un Gerçek Ev Kadınları’ kadrosu (Sophy Holland/Bravo)

Leah, platformda 84.3K takipçisine ve Instagram’da 532K takipçisine hitap ederken beyaz kapüşonlu, yüksek at kuyruğu ve altın halka küpelerde rahat görünüyordu ama “Ev Kadınları”na layık görünüyordu. Ve eğlenirken, hayranlarının çoğu, kendisinden “eski bir ev hanımı” olarak bahsetmesini duymaktan korktu. Bir hayran, ağlayan bir emojinin yanında “’Eski’ kalbimi çok acıtıyor” diye yazdı. “Bu şovu sen yokken bir daha ASLA izlemeyeceğim! Bravo şimdi çok iç karartıcı,” diye tepki verdi bir başkası.

Leah McSweeney
Leah McSweeney (Sophy Holland/Bravo)

Diğerleri, arsız video klip ve ortaya çıkardığı 12 ve 13. sezonların tüm anılarıyla tamamen eğlendi. Bir takipçi, “Hahaha olsa da tüm bunları yapmana bayıldım” yorumunu yaptı. “İçme kısımları hariç…….ayık olmak her zaman daha iyidir.” Bir başkası, “Bir örgü kova şapkaya bayılırım!” diye espri yaptı. “Yoooo!!! Ama bunların hepsi ikonikti!” bir hayran yazdı. Leah, 2019’dan başlayarak iki sezon boyunca ikonik gerçeklik dizisinde rol aldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/leah-mcsweeney-seemingly-confirms-fired-rhony-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir