Lea Michele TikTok’ta Okur Yazarlık Söylentilerini Parodi: Video – Hollywood Life


Lea Michele TikTok'ta Okur Yazarlık Söylentilerini Parodi: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Lea Michele okuma yazma bilmediği söylentilerine bir kez daha yanıt verdi – ama bu sefer biraz mizahla. TikTok’a katıldıktan bir gün sonra, neşe şu anda Broadway’de Fanny Brice oynayan en iyi hayatını yaşayan mezun Komik kızplatforma çıkıp okuma yazma bilmediğine dair tuhaf spekülasyonlarla alay eden komik bir klibi paylaştı.

@leamichele

lol 😉🤪😌

♬ orijinal ses – Kardashian Klipleri

Videoda, Lea dudak, eski bir bölümden ünlü bir Kim Kardashian ses parçasını senkronize ediyor. Kardashians ile tutmak, makyaj moğolunun tatilde gözle görülür bir şekilde üzgünken olumlu kalmaya çalıştığı yer. “Harika… ama bekle, bir saniye konuşabilir misin?” aktris kamera için canlandırır. Lea, TikTok’a “İlk TikTok’umdaki yorumları okuması için Jonathan’ı arıyorum” başlığını atarak cehalet söylentilerini hedef alıyor ve bu, BFF’sine atıfta bulunuyor gibi görünüyor. Jonathan Groff.

Haftanın başlarında Lea, şirketle yaptığı röportajda söylentilere yanıt verdi. New York Times. Lea, dedikoduya yanıt vermenin yalnızca yangını körükleyeceğinden korktuğunda ısrar ederken, oyuncu çirkin iddiayı doğrudan ele almak istedi. “Glee’ye her gün gittim; Hatlarımı her gün biliyordum, ”dedi çıkışa. “Sonra internette okuma yazma bilmediğim bir söylenti mi var? Bu üzücü. Gerçekten öyle. Sık sık düşünüyorum, eğer bir erkek olsaydım, bunların çoğu böyle olmazdı.”

@leamichele

#düet @javirod305 ile #Komik kız Açıkçası önümüzdeki hafta @komikgrlbwy’ye geri dönmek için sabırsızlanıyorum.

♬ biraz orijinal – daniel beoni

Fanny Brice rolüne gelince Komik kız – hayatta bir kez görülebilecek bir rol – Lea bu konuda kendinden geçmiş olmaktan kendini alıkoyamaz. İlk performansı oyuncuya tam 7 ayakta alkış aldı! Lea, o sırada sosyal medyada, “Broadway sahnesindeki ilk performansımı Fanny Brice olarak takip eden destek için tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum” dedi. Ve Temmuz ayında, ilk perde çağrısından önce, New York City’deki August Wilson Tiyatrosu’nda gösterinin kayan yazı çerçevesinin önünde dururken tatlı bir fotoğrafını paylaştı. Lea, fotoğrafa “Bir rüya gerçek oldu” notunu düştü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/lea-michele-spoofs-illiteracy-rumor-tiktok-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir