Lea Michele, Oğlunun Hastaneye Kaldırılmasının Ardından Aile Güncellemesini Paylaşıyor


Lea Micheleoğlu Hiç Leo Reich iyileşme yolundadır.

Bunu paylaştıktan bir aydan fazla bir süre sonra o ve kocası Zandy Reich‘nin 2 yaşındaki çocuğu, açıklanmayan bir sağlık sorunu nedeniyle hastaneye kaldırıldı, Komik kız star nasıl olduğunu paylaşıyor.

Lea özel olarak “Herkes gerçekten iyi gidiyor” dedi. E! Haberler 26 Nisan 2023 Time100 Galasında. “Kesinlikle zorlu bir ay oldu ama en inanılmaz desteğimi oyuncularımdan ve ailemden aldım. Onlar benim de ailem.”

bu neşe 3 Eylül’de vizyona girene kadar çok sevilen Broadway müzikalinin yeniden dirilişinde Fanny Brice’ı oynamaya devam edecek olan alum, “Birlikte en inanılmaz yolculuğu yaşıyorum. Komik kız ve bu rüya gerçek oluyor.” (Time100 Galasında Lea ve diğer yıldızlardan daha fazla bilgi almak için bu gece saat 23:00’te E! News’i izleyin)

biri olarak seçilen Lea, Zaman dergisinin 2023’ün en etkili 100 kişisi, daha önce Fox dizisinde seslendirdiği “Don’t Rain on My Parade” şarkısını galada sahnede seslendirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372691/lea-michele-shares-family-update-after-son-s-hospitalization?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir