Lea Michele, Macy’nin Şükran Günü Geçit Töreninde Performansıyla Büyüledi – Hollywood Life


Lea Michele


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jennifer Mitchell / SplashNews

Lea Michele ve oyuncu kadrosu Komik kız hepimiz için mükemmel bir Şükran Günü ikramı vardı. Broadway topluluğu, 24 Kasım’da Macy’s Şükran Günü Geçit Töreninin başlangıcında “Don’t Rain On My Parade”in sansasyonel bir yorumunu yaptı.

Lea Michele
Macy’nin Şükran Günü Geçit Töreninde Lea Michele. (Jennifer Mitchell / SplashNews)

Lea ve ekibi, performansın önceden kaydedilmiş bir bölümü için Yukarı Batı Yakası’nda yola çıktı. Aniden, Midtown Manhattan’daki Macy’s mağazasının önündeydiler. Lea, klasik şarkının sözlerini “Mister Macy’s” olarak değiştirdi.

Lea genellikle Perşembe günleri ara verir. Komik kız, ancak New York şehrinin en ikonik yıllık etkinliklerinden birinde performans sergilemekten kendini alamadı. Şükran Günü’nün ertesi günü, Lea ve oyuncu kadrosu çift başlılık için sahneye geri dönecekler.

bu neşe alum, Fanny Brice olarak ilk çıkışını Eylül 2022’de yaptı. Performansıyla övgü dolu eleştiriler aldı. Lea tapıyor Barbra Streisand ve Bölgesel Yarışmalar bölümünde ünlü “Don’t Rain On My Parade” şarkısını seslendirdi. neşe Sezon 1.

“Broadway sahnesinde Fanny Brice olarak ilk performansımdan sonra verdiğiniz destek için tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum. Bunu daha önce söylediğimi biliyorum ama bu kadroya katılmak gerçekten büyük bir onurdu. Bu yapımda yer alan herkese çok minnettarım,” diye yazdı Lea. instagram açılış gecesinden sonra.

Lea Michele
Lea Michele, Macy’s Şükran Günü Yürüyüşü sırasında şarkı söylüyor. (Jennifer Mitchell / SplashNews)

Geçit töreninden sadece birkaç gün önce, Komik kız oyuncu kaydı yayınlandı. “Bu, hepimiz için gerçekleşen en büyük hayal. Bu şovla gurur duyuyorum ve hepinizin bu albümü dinlemesini sabırsızlıkla bekliyorum.” instagram birinin ardından sahnede anons yaptıktan sonra Komik kız gösterir.

HollywoodYaşamı ÖZEL olarak Lea’nın en iyi arkadaşıyla konuştu, Jonathan Groff, ilk performans öncesinde Lea’ya söylediği sözler hakkında. “O sabah mesaj atıyordum, yaşadığım Pennsylvania’dan arabayla geliyordum, annem ve ben onu görmeye geliyorduk” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL olarak Disney D23 Expo’da. Ben de ‘Noel sabahı gibi hissettiriyor’ dedim. Ve önceki gece FaceTime yaptık ve ‘Noel Arifesi gibi hissettiriyor’ dedim. Büyük günü beklerken olduğu gibi.” Lea’nın performansının olduğu gece Jonathan, “bir kızın gözlerimizin önünde kadın olmasını izledik” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/lea-michele-macys-thanksgiving-day-parade-performance/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir