Lea Michele ‘Funny Girl’de Poz Veriyor ve ‘Glee’nin Geri Dönüşünü Paylaşıyor – Hollywood Life


Lea Michele 'Funny Girl'de Poz Veriyor ve 'Glee'nin Geri Dönüşünü Paylaşıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Lea Michele Broadway’in yeniden canlanmasında başrol oynama konusunda açıkçası ayın üzerinde Komik kız. 35 yaşındaki oyuncu, 5 Temmuz Cuma günü New York’taki August Wilson Tiyatrosu’nda gösterinin kayan yazı çerçevesinin önünde duran tatlı bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. Fotoğrafa “Bir rüya gerçek oldu” notunu düştü.

Ve zevkine neşe hayranları, Lea gönderiye ikinci bir slayt ekledi: onun bir fotoğrafı neşe karakter, Rachel Berry, oynadığı zaman benzer bir fotoğraf için poz veriyor. Komik kız TV’de müzikal dram. Lea fırsattan dolayı heyecanlı görünüyorsa, iyi arkadaşı da öyleydi. Asley Tisdaleyorum kısmına “Evet, evet evet!” yazdı.

Lea’nın oyuncu kadrosuyla ilgili haberler Temmuz başında ilk kez duyurulduğunda, sosyal medyadan fışkırarak şöyle yazdı: “Bir hayalin gerçekleşmesi, yetersiz bir ifadedir. Bu muhteşem oyuncu kadrosuna ve prodüksiyona katılmaktan ve Broadway’de Fanny Brice’ı canlandırarak sahneye geri dönmekten inanılmaz derecede onur duyuyorum. 6 Eylül’de Görüşürüz.”

Lea devralacak bere feldstein10 Temmuz’da Instagram üzerinden “gösteriyi farklı bir yöne çekmeye karar vermesi” nedeniyle gösteriden “beklenenden daha erken” ayrılacağını duyurdu. Jane Lynch, Beanie ile birlikte Rosie Brice’ı oynayan oyuncunun yerini Tony adayı alacak Tovah Feldshuh Lea görevine başladığında.

Erkek yol açar, Ramin Kerimloo ve Jared Grimes geçişten önce ve sonra performans göstermeye devam etmesi bekleniyor. Ayrıca, Beanie’nin yedeği olan Fanny Brice’ın beklemede olduğu da ortaya çıktı. Julie Benko, 2 Ağustos Salı – 4 Eylül 2022 Pazar ve 8 Eylül 2022 Perşembe gününden itibaren Perşembe günleri baş rolü oynamaya devam edecek.

Bu arada, Lea onun geç saatlerine haraç ödedi. neşe yardımcı yıldız Cory Monteith 13 Temmuz Çarşamba günü ölümünün dokuzuncu yıldönümünde. Cory, 2013 yılında 31 yaşında aşırı dozdan öldü. Lea, çiftin gülümsediği, yanında kırmızı bir kalp emojisi olan çok güzel bir kamera arkası fotoğrafını yayınladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/lea-michele-funny-girl-glee-throwback-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir