Lea Michele, Cory Monteith’in Ölüm Yıldönümüne Mesajla Tepki Verdi – Hollywood Life


lea michele, cory montieth


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dan Steinberg/Invision/AP/Shutterstock

Lea Michele ona geç saygılarını sundu neşe yardımcı yıldız Cory Monteith 13 Temmuz Çarşamba günü vefatının dokuzuncu yıldönümünde. 35 yaşındaki aktris, Rachel Berry ve Finn olarak süslendikleri gösterinin bölümlerinden birinde, sahne arkasında kendisinin ve Cory’nin bir fotoğrafını yayınladı. Hudson, sırasıyla. Instagram Hikayesi’nde paylaştığı fotoğrafta çift birbirine gülümsüyordu, yanında basit bir kırmızı kalp emojisi vardı.

Cory’nin 2013’te Kanada’nın Vancouver şehrinde kalırken 31 yaşında bir kaza sonucu aşırı dozdan ölmesinin üzerinden neredeyse on yıl geçti. Lea, ölümünden sonraki yıllarda eski rol arkadaşı ve o zamanki erkek arkadaşına yıllık övgülerini paylaştı. Vefatının sekizinci yıl dönümünü çiftin kalp emojili benzer bir fotoğrafıyla andı. Ölümünden hemen sonraki yıl, oyuncuya dokunaklı bir haraç yazdı. “Bugün seni kalbimizde tutuyoruz ve her gün gülümsemeni hatırlıyoruz” diye tweet attı.

Lea Michele, Cory Monteith'in Ölüm Yıldönümüne Mesajla Tepki Verdi – Hollywood Life
Lea, ölümünden yaklaşık 10 yıl sonra Cory’ye haraç ödedi. (Dan Steinberg/Invision/AP/Shutterstock)

Lea ve Cory öldüğü sırada çıkıyorlardı. Çiftin Şubat 2012’den beri çıktıkları söyleniyordu. Ölümünden bu yana geçen yıllarda evlendi. Zandy Reich 2019’da ve çiftin birlikte bir oğlu var.

Lea tek değildi neşe Cory’yi onurlandırmak için yıldız. İkbal Teba, Şovda Müdür Figgins’i oynayan kişi, geç yıldıza haraç ödemek için bir tweet yazdı. “9 oldu [years] Reklamcımdan gelen o yürek burkan telefon görüşmesinden beri” diye yazdı. “Bu yıl 39 yaşında olacaktı.”

Cory’ye övgüler, yıldızların ölümü üzerine de yansımasından sadece birkaç gün sonra geldi. Naya Rivera, Temmuz 2020’de boğularak öldü. Heather Morris ve Jenna Ushkowitz dizide Santana Lopez’i oynayan merhum oyuncu için saygı duruşunda bulundu. Lea, Naya’nın vefatının birinci yıl dönümünü yıldızın siyah beyaz bir Instagram fotoğrafıyla anmış, Komik kız “Geçit Törenime Yağmur Yağma” şarkısı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/lea-michele-cory-monteith-death-anniversary-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir